Opwindende man met een dosis humor ik denk dat ik op die manier het beste een persoon kan omschrijven die ik nog niet ken. Ik hou van een lach zo hier en daar en ook al is het heel serieus allemaal het is toch ook wel spannend. Ik hoop dat je iemand bent die ook hier een nodige rust over uit kan stralen. Want behalve spannend vind ik het ook een beetje eng.
Ook deze jonge meisjes uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
Zieutwel, 27 jaar · Coevorden
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Een leuke jonge man die net als ik lekker sportief is in zijn doen en laten, die het nog leuk vind om lekker op stap te gaan of een drankje te doen, die er goed uit ziet en natuurlijk serieus en lief is. Spreekt dit je aan, heb je interesse in mij te leren kennen, laat dan snel een berichtje voor mij achter! Ik wacht!
Yasmineboring, 27 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Iemand die ook wel van de buitenlucht houdt, door middel van wandelingetjes maken of leuk een dagje uit. Ik stel geen hoge eisen, voor mij is de inhoud het belangrijkst en de rest zijn dan allemaal leuke bonusjes. Zolang het maar klikt tussen ons, of niet? :-)
Ik hoop een man te vinden die niet enkel op seks uit is, samen een mooie relatie uitbouwen en binnen enkele jaren terug kijken op de mooie dingen die we samen beleefd en bereikt hebben. Een man die zijn eigen boontjes kan doppen en nog heel wat toekomstplannen heeft!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Maryse9105, 26 jaar · Antwerpen
Natuurlijk hoop ik wel dat je lekker spontaan bent zodat we lekker makkelijk kunnen praten met elkaar. Ik hou wel van avontuurlijke
Anita02, 27 jaar · Uitdam
to be lovedto be lovedto be lovedto be lovedto be lovedto be lovedto be lovedto be lovedto be lovedto be loved
IantheVDB, 27 jaar · Amsterdam
Ik hou van beetje ruige jongens, En ondanks dat Amsterdam een half studentenstad is, zijn er weinig jongens van mijn smaak
BrittiBritt, 26 jaar · Elburg
Jouw armen staan ook wagenwijd open om de liefde te ontvangen. Het bekende huisje, boompje en beestje is op mij wel van toepassing.
PurpleChick90, 27 jaar · Kester
Ik heb veel hobby's die ik graag doe, maar ik wil een nieuwe en wie weet kan jij dat worden. Je zult mijn nieuwe hobby worden,
MySeptum, 27 jaar · Follega
Het belangrijkste vind ik toch wel dat je niet alleen aan je eigen plezier denkt, maar dat je ook de tijd gaat nemen om mij een
EClaireee, 26 jaar · Baarle-Hertog
Als je denkt dat we goed kunnen zijn voor elkaar, dan moet je me hier berichten. Ik zeg je dat dit het begin is van iets geweldigs