Als wij er beiden over eens zouden worden, dan zou ik het wel leuk vinden als we na een geheime ontmoeting op een geheime ontmoetingsplaats, naar mijn of jouw huis zouden kunnen gaan om champagne te drinken en dan lekker van elkaars gezelschap te genieten. Waar het eigenlijk op neer komt is dat ik een leuke avond uit wil, want dat is al een tijdje geleden voor mij, om daarna die avond goed en geil af te sluiten!
Romantisch, lief, eerlijk en zachtaardig. Ook wel humor hebben en niet jaloers of bezitterig zijn. Dat klinkt al haast erg kieskeurig maar dat is niet zo hoor, wat ik vraag kan ik ook bieden.
SandyVermunt, 23 jaar · Hoogeveen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
leuk grappig iemand, mag wel een beetje bazig izjn hoor, vind ik wel opwindend :p en niet te soft zijn, ik kan zo het bloed onder je nagels weghalen, dus ik kan wel wat straf gebruiken ;)
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Sexbom2102, 22 jaar · Halle
Volgt
Amietjuh, 23 jaar · Laren
Oh ja, moet hier natuurlijk zeggen dat je leuk en knap enzo moet zijn, hahah, ja dan zullen er lekker veel reageren ;) Nee hoor,
Engelvandenacht, 23 jaar · Maarssen
Aardig, sociaal, lief, leuk, charmant, grappig, stoer, mannelijk maar een zacht randje, gelukkig, goed verzorgd. Jemig,
Annelie1995, 22 jaar · Groningen
Iemand die ook van kinderen houd vind ik wel belangrijk. Ik wil mij niet in een diepe relatie gooien maar eerst genieten van
Heleen01, 23 jaar · Maarssen
volgt
Hott Femm-, 22 jaar · Vinkeveen
Hij moet ontspannen, kalm en een beetje ondeugend zijn. Hard werken, vriendelijk en attent. Houdt van grappen en lachen.
Rammetje199403, 23 jaar · Wateringen
Ik sta open voor elk contact en dan zien we vanzelf hoe dingen lopen toch? Ik loop namelijk niet snel op dingen vooruit dat heeft
YoungGurl, 23 jaar · Almere Haven
Je moet lief zijn, aardig, humor en ja netjes. Niet dat je een keer per dag doucht. Hihihiih.