Gamen, potje voetballen, basketballen, lekker eten (ik kan goed koken dat ook nog), lekker dansen en naar muziek luisteren en films kijken dat zou ik leuk vinden om te doen met je En nog veel meer natuurlijk. Nog niks vast ofzo, maar wel met echte gevoelens en eerlijkheid erbij.
leuke mensen, rond mijn leeftijd, eventueel uit de buurt om gezellig mee te kletsen. beetje zelfde mentaliteit, maar hoeven niet dezelfde smaak te hebben. Iets nieuws is sowieso leuk! :)
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Moisanne, 22 jaar · Antwerpen
Leuk Lief Gezellig!!!! Heb Je Een Auto? :p Liefst Groter Dan Mij Beetje Stoer Mag Wel :p
Laayla, 22 jaar · Akersloot
Volgt
LkkrAlleenThuis, 22 jaar · Mechelen
Goed en verzorgd uitzien ! gezellig en niet te stoer doen
Tabje95, 22 jaar · Nieuwersluis
Je vindt het leuk om mij beter te leren kennen en samen van alles te ondernemen. Je hebt humor, bent spontaan en lief.
Sexy-chick-anna, 22 jaar · Zaventem
Gewoon wees normaal maakt ni uit bi of wat dan ook gewoon lol en sex
Lndrry, 23 jaar · Haarlemmerliede
Ik bewonder een man die verantwoordelijk is voor al zijn acties. Ben altijd dol op binding in sommige andere mensen. Heb altijd
Logang, 22 jaar · Ekeren
Als je een bericht stuur geef dan ook je adress A.U.B.of stuur een e-mail
JaneDo, 22 jaar · Steenwijk
Zou jij mij willen steunen, en heb jij ervaringen met het een en ander in het leven. En sta jij open voor mijn vriendschap en