Ik geef de voorkeur aan mannen van mijn eigen leeftijd maar ook oudere mannen zijn zeker welkom. Als je jonger bent dan mezelf dan moet je wel volwassen zijn voor je leeftijd. Ik wil geen peuter. Vol respect, een goed gesprek tijdens het avondeten, dat lijkt me heerlijk. Ik ben op zoek naar een intelligente, vriendelijke, relaxte en knappe man, maar niet alleen voor een langdurige relatie, ook om er heel erg veel plezier aan te beleven.
Ook deze jonge meisjes uit Drenthe zijn nog op zoek naar sex
Dits1998, 20 jaar · Valthermond
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Je bent een heel zachte en liefdevolle man die het niet vreemd vindt dat ik nieuwsgierig ben om erachter te komen. Je wilt me ??niet in een rare positie brengen, je begrijpt dat ik je niet de voldoening geef als een professional, maar je weet ook dat ik heel snel zal leren.
CuteDeem, 20 jaar · Yde
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik zou graag de gelegenheid hebben om een ??trouwe man te ontmoeten, iemand die niet bang is om te zeggen wat hij leuk en niet leuk vindt, die maximaal profiteert van het leven, die niet van monotonie houdt, uit gaat en andere dingen ervaart, niet doen angst wordt billijk in elk avontuur, maar leer van elke
Je bent een jongen van mijn leeftijd, ook verlegen, stil is ook goed maar je vindt het wel leuk om te kletsen. Je doet een fijne studie, je hebt je doelen in je leven gezet en je gaat er ook voor. Je hebt verder nog niet veel ervaring met meisjes maar je bent er wel klaar voor om iemand te leren kennen. We kunnen
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Opstapsnel, 21 jaar · Krombeke
Een leuke jongen die mij de kans geeft hem te leren kennen en anders om natuurlijk. Stoere jongens daar heb ik het niet zo mee,
Zoe97, 20 jaar · Almelo
Ik hoop dat er nog steeds een kans is dat er een man zal zijn die me echt leuk vind en die van me zal houden. Je kunt me vragen overal
Tristiafanata, 20 jaar · Leuven
Als je denkt dat ik iets voor jou ben, en jij me wat meer ervaring kan geven in heerlijke sex. wil je me alsbjelieft iets sturen.
Sharon20gf, 20 jaar · Brussegem
Je zult me ??vertellen welke andere leuke dingen je graag met mij doet, je moet avontuurlijk zijn, net als ik!
Ivana199605, 21 jaar · Dudzele
Je bent lief spontaan en goed lachs. Je hebt eigen vervoer en vind het leuk om uit te gaan.
Jetje369, 21 jaar · Bilthoven
Wil je eens een keer gezellig met mij de stad in gaan, dan gaan we op een terrasje zitten en wat denk je dan wat er gaat gebeuren?