Ik heb het al een klein beetje omschreven. Lekker geil, zachtaardig, soms ruig, verzorgend en natuurlijk discreet
Limburgspracht, 57 jaar · Aarschot
Wat voor iemand zoek ik? Gezocht: man die mij wil helpen bij het opstellen van een leuke tekst hier. Ik heb het meermalen geprobeerd, maar ik ben er een beginner in. Mocht er een man zijn die mij wil helpen, neem dan even contact met mij op. Lukt het om een goede tekst op te stellen, dan kunnen we hem direct weer weggooien, want blijkbaar vul je dan mijn tekortkomingen prima aan.
Ma-llaya, 52 jaar · Enschede
Ik ben klaar voor alle dingen die je hier met me gaat doen. Laten we deze binnenkort speciaal voor ons maken. Ik zal je een speciaal gevoel geven als je bij me bent. Ik ga veel geweldige dingen met je doen.
NaRegenkomt, 47 jaar · Groningen
Een super geil mannetje die valt op wat dikkere vrouwen en die lekker graag goed nat gepijpt word, dat is mijn specialiteit hoor.
Meisjes in de chatbox
Shining Zx, 25 jaar · Hemelveerdegem
♥ Oost-Vlaanderen
♥ Ik heb gekleurd haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Shining Zx is op zoek naar:
Omdat ik ook niet de rest van mijn leven alleen wil blijven en toch wel fijn zou vinden om iemand te hebben die meer voor me is dan alleen een vriend, heb ik mij hier ingeschreven.
Jij bent mijn speeltje! Gebruik je enorme gereedschap om mij volkomen plezier te geven. Laten we elkaar gelukkig en tevreden maken. Ben je getalenteerd en bekwaam genoeg om mij helemaal plat te neuken? Schrijf een berichtje en we kunnen met het plezier beginnen!
Je zou me dolgraag eens onder handen willen nemen en laten zien wat ik mijn hele leven al heb gemist. Je zou me graag overmeesteren in bed (of andere plaatsen). Hopelijk zie ik je snel! ;-)
Ik ben eigenlijk heeeeel makkelijk, ik zoek gewoon een leuke gast die op zijn tijd lekker stout is met me. Ik hou van lekker thuis zijn, of samen leuke dingen doen..!!1 Ik reargeer altijd op leuke berichtjes.. XxX Thea
Je bent niet op zoek naar een relatie maar staat er wel voor open als de vonk over slaat. Je bent lief en weet hoe je me blij kan maken. Je moet alleen niet denken dat je me kan kopen. Ik verwacht wel echte liefde.
Als je me een goed gevoel geeft als we samen zijn, denk ik dat we dan met elkaar compatibel kunnen zijn. Ik zal klaar zijn voor alle dingen die we dan kunnen doen. Ben je ook klaar voor mij?