Ik hou van een goed verzorgde man, niet te behaard. Hygienisch en betrouwbaar. Liefst in het bezit van eigen vervoer. Ik hou het het liefst zo simpel mogelijk en jij ook.
BrenBren66, 51 jaar · Schinveld
Zou jij wel eens willen doen alsof je wat dominanter bent? Misschien doe je het vaker, doe het alsjeblieft bij mij. Laat me je pijpen hoe jij het wilt, laat me doen wat jij verlangt van mij, maak me geil!
Classy Agatha, 53 jaar · Lelystad
Eigenlijk ben ik veel te veel aan het werk de laatste maanden en ik moet eens meer tijd stoppen in leuke dingen doen. Maar goed dat is me niet weggelegd geloof ik. Dan maar via zo een datingsite proberen en kijken of dat wel lukt. Zoek een lekkere bink die voor mij er is en me alles kan geven wat ik mis.
Mscha, 48 jaar · Lombardsijde
Ga je aardig voor me zijn? . Ik ben klaar voor alles met je. Ben je ook klaar voor mij? Laten we nu genieten.
Je moet respect voor me hebben en leuke dingen met me willen doen. zoals wandelen in de stad. Misschien mag je wel kijken als ik een net iets te straks badpak aan het passen ben of zie je me liever in string :$
Ik ben op zoek naar een man die er zeker van is wie hij is en die mijn soms naïeve persoonlijkheid niet erg vindt als het gaat om romantiek en sensualiteit. Ik hoop dat hij me dingen en affectie laat zien waarover ik alleen in romans lees.
Als je sex zoekt ben je nu het verkeerde profiel aan het lezen, zoek je een mail vriendschap voor een goed gesprek en in een later stadium een keer uitgaan of wat eten ergens, stuur me gerust een mailtje.