Ik ben op zoek naar een wat rustige man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen. Kinderen zijn geen bezwaar maar je moet wel vrijgezel zijn. Het zou fijn zijn als je een beetje in de buurt zou wonen
DJenn5606, 61 jaar · Geertruidenberg
Een vrijgezelle man, die ook niet meer alleen wilt zijn. Een vrouw zoekt voor een gezellige tijd samen, want samen is toch leuker dan alleen? Als jij dat ook vind stuur je mij dan een berichtje?
Hedwig1953, 63 jaar · Schiedam
Wil je samen met mij lekker gek doen en weleens iets anders meemaken dan het standaard uit eten gaan en we zien wel wat er gebeurt gedoe? Dan ben je bij mij aan het juiste adres en kan het zomaar eens wat worden. Wel graag een foto anders reageer ik niet, wil weten met wie ik te maken heb. Speak to you soon!!
Amandje1966, 51 jaar · Zorgvlied
Ik zoek een vent dat mijn speeltjes zal vervangen, ik hou wel van een man dat goed geschapen is. Verwennen mij met jouw natte tong en ik zal jou goed belonen met wat zoets. ;-)
Meisjes in de chatbox
Lekkssiie, 25 jaar · Buggenhout
♥ Oost-Vlaanderen
♥ Ik heb gekleurd haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Lekkssiie is op zoek naar:
Jij bent die heerlijke man die mijn leven nog meer inhoud kan en wilt geven. Een speelmaatje die net als ik houd van de goede dingen in het leven. Experimenteer je nog graag om de spanning tussen ons bloeiend te houden? En/of vindt je het opwindend om te zien hoe ik met mijzelf speel? Dan maak ik graag kennis met jou en hoop ik dan ook op een leuk bericht van jou.
Leeftijd daar kijk ik niet naar dat vind ik totaal niet belangrijk, een oudere man kan mij net zoveel bieden als een jongere man. Belangrijk is wel voor mij dat je een lief een zorgzaam karakter hebt en veel liefde om te geven.
Ik wil een man die mij echt aankan, iemand die geen grenzen kent als het op seks aankomt. Een man die meerdere meiden tegelijk kan laten klaarkomen en geneukt wilt worden door een aantal geile studentjes.
, ik wil een openhartige en oprechte man vinden die weet hoe lief te hebben op een oneindige en hartstochtelijke manier, te zorgen voor, te beschermen en hoe die een vrouw moet waarderen. Wat ik het meest haat, zijn de leugens van welke soort dan ook, die de relatie zouden beïnvloeden.
Ik zou het wel prettig vinden als je een beetje dezelfde eigenschappen hebt als ik, dus lief, enthousiast en spontaan. Mannen die wat romantiek in zich hebben hebben een streepje voor ;)
Je bent een fatsoenlijk persoon en trouw is aan 1 persoon. Ik kan je vertrouwen met mijn geheimen en het zou heel fijn zijn als je je geheimen ook wat met mij zou willen delen. Vertrouwen is iets dat we samen moeten bereiken.
Je vind het ook leuk om nieuwe dingen met me uit te proberen, je zou alles eraan doen en zelfs aan mij voorstellen doen over welk ander avontuur we samen zouden kunnen doen. Je moet ook lief zijn en mij genoeg aandacht gaan geven, want alleen dan gaan wij echt plezier aan erlkaar beleven.
Het liefst ontspan ik natuurlijk met leuk gezelschap, helaas heb ik die nu niet dus ben ik hier beland op zoek naar een leuke man om samen mee te ontspannen na een lange dag werken!