Een dierliefhebber alsjeblieft, en ik ben dol op koken, dus het zou prettig moeten zijn als je een enorme trek hebt. Teamspeler en een romantische man, laten we beginnen als vrienden en zien wat er tussen ons zou kunnen gebeuren.
Sunny, 45 jaar · Veendam
Jij bent een leuke goed uitziende maar vooral hygiënische man.
Aylynn, 46 jaar · Collendoorn
Jij wilt alleen sex en vind het niet erg om je gebruikt te voelen als wij klaar zijn. Ik zoek geen liefde want ik heb even een pauze genomen van mijn vorige relatie en die zou misschien weer op gang komen. Geen jaloerse type en aanhankelijk. Deze mami heeft wel wat ruimte nodig als ik er behoefte aan heb.
AnderLeven, 47 jaar · Essen
Mijn fantasie is om een keer via een site als dit een andere, vreemde man te ontmoeten voor een intieme avond. Ik vind het heel belangrijk dat het allemaal discreet en anoniem gebeurd. Dat is ook de reden dat ik geen foto in mijn profiel heb.
Meisjes in de chatbox
Breca, 26 jaar · Sas van Gent
♥ Zeeland
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Breca is op zoek naar:
Goed in bed en daarmee bedoel ik wat meer kunnen en willen dan erop, erin en er weer af. Hou wel van wat variatie.
Ik zal je gelukkig maken als je sensueel, dominant, romantisch en heet bent! Laat me elke nacht smerig aanvoelen en wees mijn man. Laten we hier discreet over zijn, als u dat wilt.
Lyna0, 26 jaar · Den Dolder
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik wil iemand die me altijd vrolijk en blij maakt en niet de reden is waarom ik huil., En natuurlijk zou je een geweldig gevoel voor humor moeten hebben, en ik wil dat je me aardig behandelt in het algemeen
Ik ben geen perfectionist en zoek daarom ook niet naar de perfecte jongen. Iedereen heeft wel zijn mankementen, het gaat erom hoe jij ermee omgaat. ;-)
Nelly171, 26 jaar · Waarde
♥ Zeeland ♥ Zwart haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik wil niet echt teleurgesteld worden, dus doe alsjeblieft alles om me te verwennen en om me gelukkig te maken in bed! Ik ga je ook zeker veel plezier geven en je zelfs belonen omdat je zo goed bent!
Je bent een aardige en goedhartige man die me wil ontmoeten, Een man die mijn vriend wil worden en die bereid is alles voor me te doen. Ik wil niet alleen seks maar ook iemand die me begrijpt en met wie ik kan praten, want ik wordt boos op die mannen die me blijven berichten en alleen om seks vragen, dat is niet
KillerGirl, 26 jaar · Amersfoort
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik wil zo snel mogelijk alles weten?
HotKriss91, 26 jaar · Middelaar
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik zou wel een lekkere kerel willen neuken die volwassen is en veel standjes kent. Ik hoop er eigenlijk op dat wij wat nieuwe dingetjes kunnen gaan doen of gewoon dingen uit gaan proberen waar wij op dat moment aan denken!