Ik zoek een man die zich nog te jong voelt om achter de geraniums te zitten, die zijn voor de 90 plus mensen. Jij bent een actieve man die houdt van bezig zijn, de natuur, uitstapjes maken, uit eten gaan. Kortom een man die niet stilstaat maar vooruit denkt en wil genieten.
FreddyAmersfrt, 52 jaar · Amersfoort
Je bent dol op seks en bent discreet. Je verwent graag alle gaatjes en je bent niet te extreem. Je vind het wel belangrijk om iets van elkaar te weten en toont interesse. Veiligheid en hygiene staan op nummer 1!
OmaJoska, 74 jaar · Harbrinkhoek
Je houd van vrouwen waar genoeg houvast aan zit en wilt een vrouw niet veranderen. Je houd van seks en samen genieten staat voorop. Je wilt geen extremen dingen, en toont interesse!
LoveAlese, 49 jaar · Broechem
Iemand die me intellectueel kan uitdagen. Iemand die me inspireert. Sarcasme en humor zijn enorm.
Meisjes in de chatbox
Nogloves, 26 jaar · Lelystad
♥ Flevoland
♥ Ik heb donkerblond haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Nogloves is op zoek naar:
Ja, wat zoek ik? Nu moet ik vast heel uitgebreide gaan omschrijven maar mijn ideale man aan voldoet. maar heel eerlijk ik heb geen idee, als ik het had geweten dan had ik hem wel al gevonden toch?
Op zoek naar iemand die mij kan bijhouden met zijn gekheid. Als je een keer met een kater wakker wordt, moet je er niet gek van opkijken dat je een getekende snor en een vaste wenkbrauw op je gezicht hebt. Ik moet gewoon een leuke klik met je kunnen hebben
Je weet van aanpakken en wilt proberen om me te temmen. Of het lukt, zullen we nog moeten afwachten. Verder ben je lening en heb je een goed uithoudingsvermogen. wie durft?
XxLivVyYxx, 26 jaar · Eldersloo
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Iemand met wie ik intiem kan zijn zonder verplichtingen te hebben. We kunnen eerst foto's uitwisselen. Dus ik wil dat je niet bang bent om je sexy kant aan mij te tonen.
Laat je door mij niet intimideren want ik ben gewoon de liefste meid die je hier zou kunnen vinden. Ik ga ervoor zorgen dat jij van mij zult gaan genieten en je mag veel voor en bij mij doen. Weet je nog steeds zeker dat je wel een leuke tijd met mij zou willen hebben? Laten we het dan vandaag nog speciaal gaan maken
Ik ben dol op een man rond mij te hebben en doen wat we willen. Dat is zo speciaal en perfect. Ik moet die man voor mezelf hebben en voortbouwen op elkaar.
Je bent jong en wil wat, je kan ontvangen tijdens de dag, je bent niet bang om je te laten gaan, en nieuwe dingen te ontdekken, je bent niet vies van oraal je houd van het standje 69 en wil alles uitproberen, al was het maar een keer, dan weet je of je het fijn vond of liever niet meer, je houd van veilige seks.