een lieve man voor een leuk gesprek, beetje spanning voor in mijn leven. een maatje misschien wel voor het leven. En aan seks niet te kort natuurlijk
BuurVrouwen, 50 jaar · Sint Jansklooster
Een leuke man met goede positieve instelling, lekkere erotische trekjes. verzorgd, hygienisch en bij voorkeur groot geschapen. Liefst eigen vervoer.
Barbammam, 52 jaar · Venray
ik heb een oog voor de jongere mannen. De heren van mijn leeftijd bevallen mij niet zo. En ik vind dat het eens tijd word voor iets nieuws. Ik wil alles wel eens geprobeerd hebben. Maar niet op z'n porno zoals complete trio's, gangbangs enz. Dan maak ik liever een eigen pornootje samen met jou. Met alle standjes en gevulde gaatjes die mogelijk zijn inclusief een happy end!
Ellnrr, 48 jaar · Mechelen
Het punt is dat veel van ons verschillende versies hebben van wat dat is, en dat is waar veel vermijdbare problemen kunnen voorkomen in relaties. Als je verschillende liefdestalen spreekt, ben je misschien dol op elkaar maar communiceer je het niet op een manier die de andere persoon begrijpt. De bottom line is iemand die mijn taal spreekt
Meisjes in de chatbox
Babygirl 6, 25 jaar · Schardam
♥ Noord-Holland
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Babygirl 6 is op zoek naar:
Eigenlijk ben ik niet zo veeleisend voor mannen hoor. Als je maar lief bent en vooral heel belangrijk: iemand met wie je kan lachen. Ik hou van relaxte mannen die makkelijk in de omgang zijn en goede humor hebben. Nu is natuurlijk de vraag wat goede humor is, maar daar komen we vanzelf achter toch?
Morgen gaat de beuk erin, klaar ben ik ermee! En morgen zou de vervanging ook al aan kunnen treden. Een ding, even geen echte relatie meer. Maar wat die aap doet, dat graag zelfs. Ik ben een dame met pit, maar dat had je vast al door.
Hij heeft zijn eigen leven. En vooral zijn eigen sociale netwerk. Ik denk dat mijn eigen dingen doen erg belangrijk is. Dus ik ben op zoek naar een toevoeging en niet iemand die zich zorgen maakt in mijn leven, en mensen wil vervangen of erg jaloers is.
Leeiineh, 24 jaar · Gennep
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Sommige mensen die me nieuwe dingen kunnen leren. Mensen die ik mee kan nemen om te relaxen. Mensen die me kunnen beïnvloeden tot nieuwe hobby's om te ontspannen.
Altijdzinn, 25 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Rood haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een maatje die denkt mij wat te kunnen leren :3
Ik weet dat je mijn lijf niet kan weerstaan, ik weet dat je me wilt, kom me maar pakken!
Ienessa , 24 jaar · Vlissingen
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik ben op zoek naar een man die zorgzaam en vriendelijk is, iemand die zijn hart op de juiste plek heeft en die andere mensen op de juiste manier zal behandelen. Ik zoek iemand die serieus is.
Ik heb een man nodig met wie ik over alles kan praten, hem kan vertrouwen, die zijn levenservaring met mij zal delen en aan deze man zal ik mezelf geven. Dat is eigenlijk de ideale man voor mij
Een lekkere vent die van aanpakken weet. Iemand die me lekker lang kan en wil likken en bij me in de mond durft te komen. Kom je me lekker verwennen? Ik wacht op je!
Kimmmmm, 25 jaar · Meppel
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
stuur ff wat als je interesse heb of wat wil weten