Je hebt ook (veel) vrije tijd, je bent een optimistisch persoon en je bent ook warm en attent.
SingleMum, 46 jaar · Brinkheurne
Hoe zie jij dit voor je? Ik hoop hetzelfde als ik natuurlijk anders dan blijf ik zonder man zitten maar het lijkt me zo apart om weer een man in mijn leven te hebben die mij laat zien dat ik wel wat waard ben.
Lekkerweer1951, 65 jaar · Molenaarsgraaf
Jij vindt het leuk als een vrouw een eigen leventje heeft en haar ding doet. Jij kunt het waarderen dat ik geen standaard mens ben en houdt daar ook wel van. Als jij dan ook nog ruimdenkend bent en open staat voor meer dan een vriendschap ben jij mijn man.
Mijnspeurtocht, 64 jaar · IJsselstein
Ik zoek een spontane man, ondernemend, houdt van lekker eten onder het genot van een drankje, zorgzaam en lief. Je houdt ervan om leuke dingen te doen en net als ik op zoek is naar leuk contact en wat kan uitmonden in iets moois. Je staat nog vol in het leven en geniet er dan ook met volle teugen van.
Meisjes in de chatbox
Lucyy2812, 24 jaar · Noordbeemster
♥ Noord-Holland
♥ Ik heb zwart haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Lucyy2812 is op zoek naar:
Wil je me laten dansen? Of laten we het lapdance noemen. Ik kan je laten zien dat ik daarover bekend ben. Ik heb altijd al gedroomd dat ik dat zo snel met mijn vriendje zal doen.
Een man die graag met mij plezier wil maken en mijn vriendje wil worden, ik hoop dat je me ergens naartoe kunt brengen en we kunnen heel veel plezier hebben binnenkort! Zou dat goed met je zijn!
Ik wil echt graag genieten van een geile tijd met een lekkere vent. Niets moet alles mag, pak me waar je maar kan want dat is het beste wat er is. Kan ik dat aan je overlaten?
Anna9319930320, 24 jaar · Gulpen
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Hoe je eruit ziet maakt niet zo veel uit als je maar verzorgt bent en aardig, en positief in het leven staat. En het liefste in bezit van een auto, en het zou fijn zijn als je in de buurt zou wonen. En het liefste ook single zijn, net als ik. oeps wat een wensen, maar ik bedoel het goed haha
Je bent een heer en wilt iets leuks met me doen, je zult me ??niet slecht behandelen en ik hoop ook dat je serieus bent! De man die mijn hart kan veroveren is een man die ook goede manieren heeft.
Stephanie6, 25 jaar · Den Helder
♥ Noord-Holland ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Een interessante kerel die me het gevoel kan geven dat ik te veel te bieden heb. Wie kan mijn gevoel van eigenwaarde vergroten! En kan me het gevoel geven dat ik mooi ben. Leuk om bij te zijn en op zoek naar een vriend. Wie zijn begripvol en onafhankelijk!