ik vind het heerlijk om naar het strand te gaan waar ik dan ook dicht bij woon , te wandelen , heerlijk op een terrasje met een wijntje en een goed gesprek ,of gewoon thuis op de bank met een leuke film.Op vakantie,of weekend je weg.
Ik wil voorlopig mijn relatie nog wel een kans geven hoor, maar zoek gewoon iemand om af en toe eens mee af te spreken voor een heerlijke middag of avond. Misschien herken je mijn situatie en zoek je precies ook dat!
Single girl looking for a MAN with true heart of LOVE caring if you are the one i desire write me on this mail (vero_rabi at yahoo . come) Single meisje op zoek naar een man met echte hart van LIEFDE zorg als jij degene bent die ik wens te schrijven me op deze mail (vero_rabi op yahoo. Komen)