Iemand die houd van een vrouw met rondingen. Open staat voor leuk contact in elke vorm dat gaat zijn staat open. Verras mij met jouw eigenschappen en leer mij kennen. Er is zoveel te ontdekken over elkaar. Wie weet ben jij ook al een tijd niet op reis geweest en wil jij dit met mij samen gaan ondernemen? Dat zou erg fijn zijn.
Ik ben niet altijd depri ofzo hoor haha. Maar mag wel wat meer feest in het leven komen. Ik denk dat ik meer zoek naar een oudere man met ervaring, die mij dingen kan laten voelen en ervaren. Ik weet zowiezo dat oudere mannen op mij en mijn grote borsten geilen :p
Single zijn is niet altijd fijn en zoek een maatje om niet meer alleen te zijn dat is het voornaamste van alles. Alleen is maar alleen en het is tijd voor actie en als het aan mij ligt nu al.