Je bent op zoek naar een leuke vrouw en je vind het niet vervelend dat ik geen echte duidelijke werktijden heb. Je bent ondernemend en een zelfstandig type, het is natuurlijk niet de bedoeling dat ik je moeder ben als je begrijpt wat ik bedoel.
Bij voorkeur heb je niks te maken met ballet of dans en je kunt mij laten zien dat het ook leuk is om iets anders te doen dan trainen, oefenen en optreden. Een fijne, warme en hechte vriendschap zou ik super vinden maar mochten er vonken overslaan en gevoelens de kop op steken, dan sta ik daar niet negatief tegenover.
Het enige wat ik mis is een partner om een toekomst mee op te bouwen. Voor de rest heb ik zo'n een beetje wel alles op een rijtje. Alleen heb ik een leegte die nog gevuld moet worden.