Een praktische man die een beetje kunstzinnig is. Je waardeert een hoger niveau van denken en hebt zelf een een goede opleiding. Bepaalde verslavingen daar wil je niet vanaf behalve het drinken en rooken dan.
Een man die mij interesseerd, die mij graag wilt zien lachen, die alles doet om mijn leven niet zuur te maken. Als je ziet dat ik een beetje verdrietig ben, dan moet je alles in jezelf kunnen doen om mijn verdrietigheid weg te werken. Als ik boos ben moet je snel een roosje kunnen plukken voor mij, zodat ik weer
Ik zou zeggen een prins op het witte paard met James Bond allures.. Waarom niet? Een meisje mag dromen he ;)... Maar een jongen met een goed hart en een gevoel voor humor mag natuurlijk ook altijd iets laten weten!