Net als ik ben je het ook beu om alleen te zijn en alles alleen te moeten doen. Je kunt genieten van kleine dingen en je ziet een relatie als een meerwaarde in je leven en niet als een tijdverdrijf. Je bent serieus maar hebt een gezonde dosis humor. Je schiet niet gelijk in de verdediging maar staat open voor meningen en ideeën van iemand anders. Je behandelt mensen op een correcte, respectvolle manier.
Ben jij en lieve, verzorgende man die het leuk vind om leuke dingen te den dan mag je wel op mij reageren hoor. Zou makkelijk zijn als je in de buurt woonde maar gelukkig zijn er genoeg opties om te reizen. Maak jij mijn dag weer een beetje leuk?
Ik ben op zoek naar een serieuze relatie, dus ik wil dat je er serieus mee om gaat over dit datingsysteem. Ik wil dat je een man met een goed hart bent en een goede instelling hebt.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
JuneJJ91, 26 jaar · Rutten
Een man die een 69- en doggy-stijl in mij kan doen. Een alleenstaande man dat ik mijn neukmaatje kan zijn. Een man die mijn meester
Nouckie90, 27 jaar · Lelystad
ik hou van een man die elk onderwerp kan bespreken. Natuurlijk telt het als hij aantrekkelijk is :) iemand die gezinsgericht
Ysolt, 27 jaar · Leuven
Een leuke man die net als ik kleding in je eigen huis ook absoluut niet prettig vind. Naakt kunnen zijn wanneer je wil betekend
Doggydog1990, 27 jaar · Eindhoven
Alles behalve iemand die zich stoerder voor doet dan hij in werkelijkheid is, ik hou van leuke dingen doen en hoop jij ook natuurlijk!
91brenda, 26 jaar · Voorburg
Ik val op wat oudere mannen, ben vooral op zoek naar een lieve man die voor me wil zorgen.
CoolBlue92, 26 jaar · Zeewolde
een man van mijn leeftijd die, vriendelijk en warm is. een man die een glimlach op mijn gezicht kan toveren
Lunetta, 27 jaar · Veere
wat wil je nu, ma ik nu genieten van elke geile volle lading die je in me kan dumpen als we geil bezig zijn, dan zeg ik waar…oraal,