Misschien lijkt het jou ook wel wat. Gewoon een hele middag of avond met elkaar bezig zijn, en dat dan vastleggen, wat vind je ervan? Uiteraard only for our eyes!
Jij bent niet het type die met jan en alleman in bed ligt! Misschien zit je in een relatie maar vindt je het idee van een date wel heel erg spannend? Je wilt het gezellig en spannend met mij houden en bent op zoek naar een leuk avontuur, beetje opwinding en die heerlijk prikkels weer kunnen voelen.
Je bent eerlijk en je weet zeker dat ik je nooit op een leugen ga betrappen. Ik vind dat namelijk heel erg omdat ik altijd heel eerlijk ben in alles. Ik vind het leuk als je uit de buurt komt maar kan het ook accepteren als je wat verder bij me vandaan woont hoor! Ik kan overal komen. Verder zou ik het leuk vinden