Je bent de man van wie ik blij word als ik hem zie. Kan niet uit leggen wat ik bedoel, het is het gevoel wat telt. Het wauw-gevoel, de klik die je voelt, de vrolijkheid die dan door je heen gaat, elkaar missen, naar elkaar verlangen..
Een man die mij interesseerd, die mij graag wilt zien lachen, die alles doet om mijn leven niet zuur te maken. Als je ziet dat ik een beetje verdrietig ben, dan moet je alles in jezelf kunnen doen om mijn verdrietigheid weg te werken. Als ik boos ben moet je snel een roosje kunnen plukken voor mij, zodat ik weer
Ik trek altijd mannen aan die nogal gestructureerd zijn. Vind ik niet erg hoor, zolang jij mijn geile situatie maar aan kan, dan is het voor mij prima!
Je bent eerlijk en je weet zeker dat ik je nooit op een leugen ga betrappen. Ik vind dat namelijk heel erg omdat ik altijd heel eerlijk ben in alles. Ik vind het leuk als je uit de buurt komt maar kan het ook accepteren als je wat verder bij me vandaan woont hoor! Ik kan overal komen. Verder zou ik het leuk vinden
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Marjolein199012, 26 jaar · Aalten
Leuke jongen die sterk in het leven staat.
Mannuella, 27 jaar · Echten
Ik ben echt op zoek naar een man die me een keer spuitend kan laten laten klaar komen. Ik vind het ook heel geil om een man te zien
Silketerpstra, 26 jaar · Leeuwarden
Volgt
Ivy01, 27 jaar · Baarle-Nassau
Je kunt me altijd benaderen als je echt geïnteresseerd bent om mij te ontmoeten en misschien persoonlijk vast te houden.
Kanani, 27 jaar · Amsterdam
Staat al bij over mij
MiSsPolsKa, 26 jaar · Lisse
Knap?
Maatjegezocht, 26 jaar · Rotterdam
Ik zoek een leuk maatje om vriendjes mee te worden.
Louise61, 26 jaar · Deinze
Zoek een man die mij de aandacht kan geven die ik verdien.