Daarom hoop ik dat jij niet die prins op het witte paard bent, maar wel die lieve, aardige, humoristische, intelligente, dunne/ mollige, sportieve/ niet sportieve, vrolijke, niet seksistische, niet macho-achtige, sullige wereldvent bent waar ik naar op zoek ben...een beetje van alles dus :) hihi. kom maar op hoor, we kunnen elkaar en de wereld best samen aan!
Single zijn is niet altijd fijn en zoek een maatje om niet meer alleen te zijn dat is het voornaamste van alles. Alleen is maar alleen en het is tijd voor actie en als het aan mij ligt nu al.
Als je denkt dat dit goed voor ons gaat worden, dan denk ik dat we de kans krijgen om samen te zijn. Laten we het vandaag voor ons werken. We kunnen stout met elkaar zijn.