Misschien ben jij wel alleenstaand of heb je ook een relatie maar wil je er ook eens uit om leuke dingen te ondernemen, dan ben jij de man die ik zoek. Ik heb zelf geen auto maar ben zeker wel mobiel. Jij bent ook nog ondernemend, gezellig en je kan lekker vertellen over toen en nu.
Een man die mij interesseerd, die mij graag wilt zien lachen, die alles doet om mijn leven niet zuur te maken. Als je ziet dat ik een beetje verdrietig ben, dan moet je alles in jezelf kunnen doen om mijn verdrietigheid weg te werken. Als ik boos ben moet je snel een roosje kunnen plukken voor mij, zodat ik weer
Je hoeft zelf geen schoenenliefhebber te zijn, maar je moet gewoon het geduld hebben om op me te wachten als ik lekker aan het shoppen ben. Je moet mij niet schuldig laten voelen door verveeld te zijn. Dat is toch niet teveel gevraagd?