Een gezellige, spontane en leuke man die mij goed kan vergezellen, mij goed zou weten te vermaken en ook echt graag lekker gek doet en vooral leuke dingen. Ik zou het fijn vinden als je er een beetje verzorgd en netjes uit ziet.
Ben jij en lieve, verzorgende man die het leuk vind om leuke dingen te den dan mag je wel op mij reageren hoor. Zou makkelijk zijn als je in de buurt woonde maar gelukkig zijn er genoeg opties om te reizen. Maak jij mijn dag weer een beetje leuk?
Jij die net als mij vrijgezel is, heel belangrijk na mijn eerdere ervaringen. Ik wil echt een man die vrij is. Respect heeft voor vrouwen, er van hou om lekker verwend te worden, en ik kan ook goed koken, dus ik zal je aan alles niks te kort doen.