Ik wil een man vinden om gelukkig mee te zijn. Het is al een tijdje geleden dus ik ben er echt aan toe! Liefde, dat is zo'n goed gevoel. En ik hoop dat jij naar hetzelfde opzoek bent.
Jij bent single uiteraard en hebt zin in een leuke relatie. Die moeten we wel opbouwen want die hebben we niet ineens. Maar daar staan we samen wel gewoon open voor.
Ik ben heel spontaan en soms ook wel een beetje te spontaan. Maar het past gewoon helemaal bij mij. Het maakt van mij gewoon mij. En denk je dat wij het leuk kunnen hebben. Dan hoor ik graag van je!
Je kijkt een beetje door mijn imago heen en vind het fijn dat ik je graag help en verzorg. Samen kunnen we zulke leuke dingen doen, zullen we daar snel mee gaan starten dan?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Pret Ogen, 27 jaar · Westzaan
Ik val op donkere mannen. Stoer, tikkeltje eigenwijs, humor, relativerend, zelfstandig. Iemand die een klik voelt bij
Louanneeh, 26 jaar · Bekkerzeel
Ik ben hier op zoek naar een neukvriend . Als je die voor mij kunt zijn, zal ik alles doen wat je met me wilt doen. Ik weet zeker
Kelsey1991, 26 jaar · Zevenaar
volgt
AleyCat, 27 jaar · Arnhem
Wie ben jij? Je bent een man met ambitie, geen jongentje meer. Je komt niet 3r nachten per week de kroeg uit rollen. Je houdt
Denice19900513, 27 jaar · Schelderode
Lief, spontaan, van humor houden
Stephaniehot, 27 jaar · Raamsdonk
Sweet-nina, 27 jaar · Den Haag
lief en sexy
ChelseaGirl, 27 jaar · Helmond
Ik verwacht een uitgebreide liefdesverklaring en het universum op een presenteerblaadje. ECHT??? Nee gekkie. We zien