Het alleen zijn, het alleen dingen doen en overal maar als enige alleen te zijn heb jij ook schoon genoeg van. Jij wilt graag iemand hebben om er mee op uit te gaan en het hoeft niet altijd buitenshuis, want ook in huis een hapje eten of een film kijken is samen gezelliger.
Je vind het niet erg dat ik niet al te groot van stuk ben, daarvoor doe ik wel grootste daden vind ik zelf haha. Je bent spontaan zit vol humor en je kan ook zelf heel goed tegen een geintje..
Ik zou zeggen een prins op het witte paard met James Bond allures.. Waarom niet? Een meisje mag dromen he ;)... Maar een jongen met een goed hart en een gevoel voor humor mag natuurlijk ook altijd iets laten weten!
Feesten in bed natuurlijk, die lekkere seks dat is het belangrijkste wat er is. Heb jij zin om daar eens lekker voor te gaan en te doen waar we zin in hebben? Ik stel voor dat het ontdekken heerlijk moet zijn.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Melliexx30x, 27 jaar · Meerdonk
Een hele aardige man die me gelukkig kan maken en die me kan laten genieten van de tijd die we samen zijn. Ik hoop alleen dat je
BaZoO, 26 jaar · Leiden
Daar denk ik nog even over na!
91brenda, 26 jaar · Voorburg
Ik val op wat oudere mannen, ben vooral op zoek naar een lieve man die voor me wil zorgen.
KISSY, 27 jaar · Zwolle
Daar kom ik snel achter hoop ik...
Stigmaa, 27 jaar · Enschede
Je bent jong en wil wat, je kan ontvangen tijdens de dag, je bent niet bang om je te laten gaan, en nieuwe dingen te ontdekken,
KamaaraaX, 26 jaar · Ransdaal
Je bent aardig en lief. Je moet aardig voor me zijn en me gelijk behandelen!
Marrthe, 27 jaar · Deinze
Waarom lukt het mij nou niet om een leuke man te vinden? Ze lopen overal rond maar op een of andere manier kom ik altijd de verkeerde
ShaNNie, 26 jaar · Winterswijk
Leuke gezellige....lekkere jongens uit de buurt ofzo. Die zin hebben in een leuke chat, ik zit toch al zo vaak achter mn laptop,