Jij mag de stabiele persoon zijn, rust uitstralen en mij zo nu en dan met beide benen weer op de grond zetten als ik teveel zweef. Maar vooral moet jij een vrolijke leuke jong man zijn die net als ik vol in het leven staat. Dat je positief en humoristisch ingesteld bent dat is natuurlijk vanzelfsprekend.
Je hoeft zelf geen schoenenliefhebber te zijn, maar je moet gewoon het geduld hebben om op me te wachten als ik lekker aan het shoppen ben. Je moet mij niet schuldig laten voelen door verveeld te zijn. Dat is toch niet teveel gevraagd?
Ik wil dat je me zo hard neukt en me zo laat klaarkomt, je pik is groot en je zou iets aardigs met me doen, eet me goed op en doordring me zo mooi en goed!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Infie, 26 jaar · Houten
Ben jij hier ook naar op zoek, en wil jij ook graag een serieuze en mooie toekomst samen opbouwen. Dan hoor ik graag van je!
Camella, 27 jaar · Hoofddorp
i am looking for a reliable and trusted, honest person.i am looking for a reliable and trusted, honest person.
Elisenda, 27 jaar · Westkapelle
Ik ben op zoek naar een leuke, vlotte, spontane man. Ik zoek geen relatie maar dat hoeft toch niet te betekenen dat wij geen
Lunetta, 27 jaar · Veere
wat wil je nu, ma ik nu genieten van elke geile volle lading die je in me kan dumpen als we geil bezig zijn, dan zeg ik waar…oraal,
Iingridsesing, 27 jaar · Lelystad
volgt
Lovelylaura, 26 jaar · Rotterdam
Wij willen graag Nederlandse jongens! Liefst die ING hebben Respect tonen, Schoon zijn
Stella111, 26 jaar · Aalsmeer
Dat ik wat verlegen en bedeesd ben vind je niet erg en mocht jij dat ook zijn dan heb ik daar geen problemen mee.