Graag zou ik een zielsverwant ontmoeten waar ik nog honderd procent wil voor gaan . Iemand graag zien en graag gezien worden gemeenschappelijke interesses koesteren mekaar bijstaan samen sterk.. Het zaligste in een relatie is het gevoel dat je mekaar begrijpt en steunt dat iemand je dierbaar is dat je op mekaar kunt rekenen als het nodig is
Je bent iemand waarop ik kan rekenen, je moet begrijpen dat ik niet veel tijd heb om op date te gaan. Je bent geduldig zijn en je zult moeten wachten tot ik wat vrije tijd heb, je weet dat het de moeite waard zal zijn. Laat het me weten als je durft.
Ik houd ook van zwart, zwart past overal bij. Hoe dan ook, ik ben op zoek naar een sekspartner voor regelmatige ontmoetingen. Als ik mag kiezen, dan mag hij van mij overheerlijk zijn, geweldig sterk en speels in bed. Jij kan ook wel eens wat ruiger of ruwer zijn, maar jij weet precies wanneer je dat kan doen.