Graag zou ik een zielsverwant ontmoeten waar ik nog honderd procent wil voor gaan . Iemand graag zien en graag gezien worden gemeenschappelijke interesses koesteren mekaar bijstaan samen sterk.. Het zaligste in een relatie is het gevoel dat je mekaar begrijpt en steunt dat iemand je dierbaar is dat je op mekaar kunt rekenen als het nodig is
Je hoeft zelf geen schoenenliefhebber te zijn, maar je moet gewoon het geduld hebben om op me te wachten als ik lekker aan het shoppen ben. Je moet mij niet schuldig laten voelen door verveeld te zijn. Dat is toch niet teveel gevraagd?
Heb je de kwaliteiten die ik hierboven heb genoemd? Ik wil gewoon dat we van elkaars gezelschap genieten. Ik weet dat dit goed voor ons zal zijn. Wat zijn de dingen die je voor mij kunt doen?