Ik probeer te zoeken naar een man die mijn dagen gelukkig zal maken, degene die ik "dat is mijn man" een knappe man kan noemen die voor me zal zorgen en me zal beschermen. dus heb je zin in een praatje?
Bij voorkeur heb je niks te maken met ballet of dans en je kunt mij laten zien dat het ook leuk is om iets anders te doen dan trainen, oefenen en optreden. Een fijne, warme en hechte vriendschap zou ik super vinden maar mochten er vonken overslaan en gevoelens de kop op steken, dan sta ik daar niet negatief tegenover.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
JuliaSwww, 27 jaar · Almere
Ik ben naar iemand op zoek die voor altijd samen wil zijn, dat moet de bedoeling zijn als dat samen zou komen. Natuurlijk, eerst
Michelle9191, 26 jaar · Noordwijk
Lekker vrij, spannend, ondernemend, krachtig, stoer en lief. Ja zo kan ik een man die ik zou willen leren kennen wel omschrijven.
Majoriedouma, 26 jaar · Helmond
Vraag maar
Deminya, 27 jaar · Lelystad
Je bent geil, je pik is groot en je zou me tevreden stellen, ongeacht de situatie!
LekkerKersje, 26 jaar · Groningen
XXX
Linde199001, 27 jaar · Aalst
Ervaren man die het heerlijk vind om gepijpt te worden voor we aan de daad beginnen.
GotTheLinK, 26 jaar · Maasmechelen
De Ideale Man voor mij moet vriend, metgezel, grappig, intelligent, hardwerkend en eerlijk zijn. Ik wil dat hij van me houdt
Anita02, 27 jaar · Uitdam
to be lovedto be lovedto be lovedto be lovedto be lovedto be lovedto be lovedto be lovedto be lovedto be loved