Je bent jong en wil wat, je kan ontvangen tijdens de dag, je bent niet bang om je te laten gaan, en nieuwe dingen te ontdekken, je bent niet vies van oraal je houd van het standje 69 en wil alles uitproberen, al was het maar een keer, dan weet je of je het fijn vond of liever niet meer, je houd van veilige seks.
Bij voorkeur heb je niks te maken met ballet of dans en je kunt mij laten zien dat het ook leuk is om iets anders te doen dan trainen, oefenen en optreden. Een fijne, warme en hechte vriendschap zou ik super vinden maar mochten er vonken overslaan en gevoelens de kop op steken, dan sta ik daar niet negatief tegenover.
Single zijn is niet altijd fijn en zoek een maatje om niet meer alleen te zijn dat is het voornaamste van alles. Alleen is maar alleen en het is tijd voor actie en als het aan mij ligt nu al.