Ik heb een vriend nodig en dat is nu alles wat ik van plan ben. Gewoon om de seks te hebben die we zo nodig hebben, die het perfect maakt. Ben jij mijn man en zullen we goede seks hebben?
Je legt gemakkelijker contacten dan ik dat doe... en je weet een manier te vinden om mij uit te schulp te laten komen. Je bent grappig maar kunt ook serieus zijn.
Ik hou van mensen die eerlijkheid uitstralen , realistisch en verantwoord in het leven staan. Ik reis graag ( ma eigenlijk denk k wel iedereen ) en nieuwe dingen kunnen me steeds boeien. (misschien eigen aan horoscoop (tweeling).
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Kinky-Fenne, 26 jaar · Zierikzee
Een gewillig slachtoffer voor mijn praktijkonderzoek dat graag door mij zijn grenzen wil verkennen en misschien ook wel
SFling, 27 jaar · Koekelare
Heel veel seks en lekker veel genieten is precies wat ik bedoel. Wel opbouwend dat is wel erg fijn. Heb je er ook zin in met me?
Breca, 26 jaar · Sas van Gent
Goed in bed en daarmee bedoel ik wat meer kunnen en willen dan erop, erin en er weer af. Hou wel van wat variatie.
LostiNLoVe-, 27 jaar · Amersfoort
Ik wil hier iemand ontmoeten die of al heel wat dingen heeft gedaan of nog heel veel dingen zou willen proberen. Verder moet
MckenzieWhite, 27 jaar · Nieuwdorp
Ik wil iemand ontmoeten die waarde hecht aan mij en mij de behandeling geeft die ik verdien. Je moet onafhankelijk zijn, begrip
Stacey91, 26 jaar · Bathmen
Je hoeft niet rijk te zijn of zo, maar je moet een verantwoordelijke volwassene zijn. Je moet ook respect hebben voor iedereen
Irenahx, 27 jaar · Nieuwe Niedorp
Ik probeer hier je alle dingen te geven die je van me wilt. Ik weet zeker dat dit goed voor ons zal zijn. Ben je nu klaar voor mij?
Wherstheparty, 26 jaar · Maarssen
nou als je maar gezellig bemnt en ja een beetje goede looks zijn ook welkom. verder weet ik het niet hoor ha ha!