Je kijkt een beetje door mijn imago heen en vind het fijn dat ik je graag help en verzorg. Samen kunnen we zulke leuke dingen doen, zullen we daar snel mee gaan starten dan?
Ben jij die man die ook van een uitdaging houd en graag er op uit gaat? Houd er ook van om eens iets spannends te gaan doen. Vind je het leuk om daarin een maatje te hebben.
Jij bent single uiteraard en hebt zin in een leuke relatie. Die moeten we wel opbouwen want die hebben we niet ineens. Maar daar staan we samen wel gewoon open voor.
Wie zoek ik? Ik zou zeggen een prins op het witte paard met James Bond allures.. Waarom niet? Een meisje mag dromen he ;-) Maar een jongen met een goed hart en een gevoel voor humor mag natuurlijk ook altijd iets laten weten!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
SteamyOne, 26 jaar · Yerseke
omdat ik altijd alleen ben als ik aan het trainen ben. En ik word jaloers op stelletjes die naar de sportschool gaan.
Furby90, 27 jaar · Baarlo
Ik hou van een man die fatsoenlijk, schoon en volwassen is om een meisje zoals ik te zoenen. Maak je geen zorgen, ik ben discreet
Redredrose, 27 jaar · Landsmeer
Ik wilde eens kijken of ik via deze site misschien een leuk iemand ontmoet wat een date kan worden of wie weet kan uitstromen
May Ke , 27 jaar · Maassluis
Een fatsoenlijke en liefhebbende man. (Lijkt zeldzaam deze dagen.) Ik zou de tijd met geliefden op een nieuwe plek doorbrengen,
Michelle9191, 26 jaar · Noordwijk
Lekker vrij, spannend, ondernemend, krachtig, stoer en lief. Ja zo kan ik een man die ik zou willen leren kennen wel omschrijven.
Jlow, 26 jaar · Astene
Kun jij een energieke diva aan? Ik hoop het wel voor je. Je bent toch wel een beetje knap? Met een eigen woning? Stoere auto?
Jikkke, 27 jaar · Doetinchem
En jij? Jij bent gewoon leuk en het belangrijkste is dat ik vrolijk van je wordt
Hyver, 27 jaar · Zoutelande
Ik zoek een leuke spontane man. Hou jij ook van spontaan dingen doen, lekker sportief bezig zijn, samen uitgaan, maar ook