Ik zoek een relatie dus handig zal het zeker zijn als je dat ook zoekt. Als het klikt wil ik namelijk niet graag opgehouden worden door een belemmering. Verliefd is namelijk verliefd. Dat verdwijnt niet in een half uur. Dus je gaat er echt voor dan hoor ik graag van je.
Je bent eerlijk en je weet zeker dat ik je nooit op een leugen ga betrappen. Ik vind dat namelijk heel erg omdat ik altijd heel eerlijk ben in alles. Ik vind het leuk als je uit de buurt komt maar kan het ook accepteren als je wat verder bij me vandaan woont hoor! Ik kan overal komen. Verder zou ik het leuk vinden
Jij moet de aantrekkelijke en eerlijke man zijn. Ik wil een man die graag op avontuur gaat en die veel dingen zal doen om onze relatie niet saai te maken. Je moet wild en actief zijn met seks. Serieus en open zijn voor een langetermijnrelatie.