Kan er weinig meer over vertellen dan ik al heb gedaan denk ik. zou het gewoon heel leuk vinden om leuke dingen te ondernemen met een man, dat is alweer zo een tijd geleden. Samen op stap, kletsen, lachen en genieten van alles om ons heen. Zie je dat zitten, ben je goed verzorgd en lief, dan hoor ik graag van je!
Je hoeft niet vrijgezel te zijn, maar ik wil geen problemen van een boze vrouw of vriendin. Je moet eerlijk tegen me zijn En alles wat ik wil is een man met wie ik voorlopig bevriend kan zijn. Wie weet waar het misschien wel toe leidt.
Je hoeft niet net als ik een feestbeest te zijn maar wel een beetje van het uitgaansleven houden, vroeg naar bed doen we doordeweeks wel:p Een nette jongen, geen aso om het zo te zeggen, en natuurlijk moet je lief zijn en respect hebben voor het vrouwelijk schoon als ik.