Ik zoek: Een man die lief voor me is, zich goed verzorgt, met een warme persoonlijkheid en die toch weet te overtuigen. Zeker geen dominant type of zacht ei. Een kanjer die stoer kan zijn, maar het niet hoeft. Jij hebt humor en de ondeugd in je ogen daagt me uit en maakt me nieuwsgierig. Zo eentje waar ik me me af en toe in kan verliezen.Die man mag me vinden!!!
Ik hou van mensen die eerlijkheid uitstralen , realistisch en verantwoord in het leven staan. Ik reis graag ( ma eigenlijk denk k wel iedereen ) en nieuwe dingen kunnen me steeds boeien. (misschien eigen aan horoscoop (tweeling).
Als je echt oprecht en eerlijk bent dan ben je de gene die ik zoek. Ik ben niet iemand die snel verliefd word dus je moet der zeker wel wat voor willen doen. Ik duik ook echt niet meteen met je het bed in ik ben geen goedkope hoer. Als je denkt dat je me hart kan winnen mag je het zeker proberen. Maar als mijn hart van