Wat voor vrouw zoek jij? Misschien dat ik dat ben? En misschien ben jij wel de man die ik zoek! ;-) Echt veel wensen heb ik niet, je bent lief voor mij, bent lekker spontaan, hebt leuke humor en houd van gezelligheid en ook de nodige lekkere spanning op zijn tijd;-)
Wie zoek ik? Ik zou zeggen een prins op het witte paard met James Bond allures.. Waarom niet? Een meisje mag dromen he ;-) Maar een jongen met een goed hart en een gevoel voor humor mag natuurlijk ook altijd iets laten weten!
Baccara, 27 jaar · Antwerpen
♥ Antwerpen ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Lekker spuitpaal kom maar hier
Adryna, 26 jaar · Noorderwijk
♥ Antwerpen ♥ Donkerblond haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Jij hebt zelf ook wel leuke ideetjes voor ons, je bent in voor van alles! Laat mij weten wat je denkt!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Sessions, 26 jaar · Leuven
Jij bent een hele leuke en vooral spontane jongen of man. Leeftijd maakt niet zoveel uit maar het moet wel een beetje passen.
Zina90xx, 27 jaar · Engelmanshoven
Ik heb iemand nodig die mijn situatie begrijpt. Je moet een fatsoenlijke man zijn met goede luistervaardigheden. Je moet
LovElise-92, 26 jaar · Grimbergen
Ik ben op zoek naar een gepassioneerde man, met goede verbeeldingskracht en gevoel voor humor en die ik kan vertrouwen. Een
Scarleta 27, 27 jaar · Marknesse
Je moet van lekker eten houden want als je voor mij gaat dan wordt je overladen met lekker eten omdat ik graag in de keuken sta.
Actirce, 26 jaar · Erwetegem
Ik ben op zoek naar een leuke lieve man die weet hoe hij me naar de zevende hemel moet krijgen. En dan hoop ik met je tong want dat
Linnepinnn, 26 jaar · Diever
xx
LucieGg, 26 jaar · De Panne
Net zoals mij gewoon zin om op een eerste date te gaan. Wie weet volgen er daarna wel meer, maar kom eerst maar op met die eerste