Een stoute man die geil is en me lekker kan neuken. Ik wil meer weten en veel seks hebben op één dag! Ik weet dat dat het nu onmogelijk is, maar ik wil het laten gebeuren!
Ik ben hier om een man te zoeken die open staat voor een open relatie. Een waar we beide ons eigen dingen kunnen doen maar ook een fijne tijd hebben samen. Romantiek is voor mij best belangrijk, en eerlijkheid ook.
Als je echt oprecht en eerlijk bent dan ben je de gene die ik zoek. Ik ben niet iemand die snel verliefd word dus je moet der zeker wel wat voor willen doen. Ik duik ook echt niet meteen met je het bed in ik ben geen goedkope hoer. Als je denkt dat je me hart kan winnen mag je het zeker proberen. Maar als mijn hart van
Je bent iemand waarop ik kan rekenen, je moet begrijpen dat ik niet veel tijd heb om op date te gaan. Je bent geduldig zijn en je zult moeten wachten tot ik wat vrije tijd heb, je weet dat het de moeite waard zal zijn. Laat het me weten als je durft.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Beugelbekkie, 27 jaar · Leeuwarden
je ziet door mijn beugel een veel mooier beeld. Dat is het ten eerste. Je vind het niet erg en snapt ook wel dat het tijdelijk
HolyBecky, 26 jaar · Echt
Ik heb vroeger een vriendinnetje gehad, ik vond het op zich spannend,... eerder sex hebben met een meisje dan met een jongen.
Joridani, 27 jaar · Oostende
ik zoek een man waar ik in de eerste plaats plezier mee kan hebben, een man waar ik eerst een paar keer mee kan daten om te kijken
Geile-Poes-013, 27 jaar · Tilburg
Ben jij een leuke man en woon je in Tilburg en is je leeftijd tussen de 23-28 jaar, wil je eens met mij afspreken of heb je zin om
Janis70, 27 jaar · Rucphen
Volgt
Della2u, 26 jaar · Moere
misschien ben ik hier op deze site voor hetzelfde als jij, of misschien niet ... maar in ieder geval waag ik een poging.
Marsbaby12, 27 jaar · Frieschepalen
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. een man die lief en zorgzaam. en een man met een goed begrip.
Chesty Tess4, 26 jaar · Ottersum
Waarom ben ik dan nog alleen? Omdat ik jou nog niet tegengekomen ben. Ja, dat zal het zijn, maar waar zit je? ;)