Ik trek altijd mannen aan die nogal gestructureerd zijn. Vind ik niet erg hoor, zolang jij mijn geile situatie maar aan kan, dan is het voor mij prima!
Misschien lijkt het jou ook wel wat. Gewoon een hele middag of avond met elkaar bezig zijn, en dat dan vastleggen, wat vind je ervan? Uiteraard only for our eyes!
Wie zoek ik? Ik zou zeggen een prins op het witte paard met James Bond allures.. Waarom niet? Een meisje mag dromen he ;-) Maar een jongen met een goed hart en een gevoel voor humor mag natuurlijk ook altijd iets laten weten!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Mischa , 26 jaar · Nijmegen
zin in een spelletje
DebbiesWay, 27 jaar · Groningen
Je bent zelfverzekerd en sexy. Je bent een geschikte partner voor mij . Ik wil dat het iets voor de langere termijn is. Ik verlang
Patricia1230, 27 jaar · Broekhuizen
Ik hoop op een ruimdenkende man die me tevreden kan stellen als ik bij hem ben. Kan veel dingen doen, vooral in bed. Een goede
DebbyDub, 26 jaar · Renesse
hey jij daar, kom jij op mijn geile profiel kijken? Nou as je iets van mij wil weten moet je wel ffies een mailtje sturen!!!
Sxyelsy, 27 jaar · Essene
Ik wil een geile stoute man bij me. Ik weet zeker dat het zal werken voor ons. Ben je toe aan wat lekkere tijd samen? Elkaar goed
Girlie Suzy, 26 jaar · Hasselt
Lekkernat90, 27 jaar · Nederokkerzeel
Ben jij ook super geil en ondeugend?
JaJaRi, 26 jaar · Oostende
Een man om goede seks mee te hebben maar daarnaast ook een hechte vriendschap te hebben samen, zou erg leuk zijn. En misschien