In de buurt zou voor jou best handig uitkomen, zo kunnen we iets leuks doen wanneer het ons uitkomt. Mij lijkt het ideaal, nu jij nog! Maar als je echt echt echt leuk bent, overbrug ik elke afstand.
Wie zoek ik? Ik zou zeggen een prins op het witte paard met James Bond allures.. Waarom niet? Een meisje mag dromen he ;-) Maar een jongen met een goed hart en een gevoel voor humor mag natuurlijk ook altijd iets laten weten!
Jij bent een leuke jongen of man die houdt van een ander type dan standaard. Iemand die niet snel oordeel en verder kijkt dan wat de buitenkant laat zien. Als jij ook houdt van veel dingen ondernemen en muziek ben jij misschien wel mijn man!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Obiogle, 27 jaar · Borgloon
je houdt van niet-alledaagse dingen, je kan jezelf laten gaan en je bent niet preuts om te vertellen wat je lekker vindt om
Geilemeid22, 26 jaar · Hoegaarden
vertel ik je later
Patttty1991, 26 jaar · Munte
Vind het best wel moeilijk wat ik nou neer moet pennen. Ik val volgens mij wel op iedere type. Maar als ik dan toch wat moet neerpennen
ClairreB, 26 jaar · Haarlem
Ik wil een man die goed presteert op het gebied van seks en natuurlijk op zoek is naar een langdurige relatie. Welke man zou
Indianprincess, 27 jaar · Sittard
Jij vindt afkomst niet belangrijk en gaat jouw gevoel achterna. Een schone en goedverzorgd type heeft zeker mijn voorkeur.
Kinky-Fenne, 26 jaar · Zierikzee
Een gewillig slachtoffer voor mijn praktijkonderzoek dat graag door mij zijn grenzen wil verkennen en misschien ook wel
Kate010, 27 jaar · Rotterdam
Wat ik zoek in een jongen is; Spontaan, intelligent, humor, verzorgd uiterlijk, normaal postuur, trouw enz.... ;-)
Arrriah, 26 jaar · Ried
Je moet aardig zijn, alles zeggen wat je wilt, maar wees eerlijk tegen me en verberg niets voor mij!