Je hoeft niet direct te schrikken hoor want het hoeft echt niet direct een relatie te zijn. We kunnen ook gewoon als vrienden beginnen toch en als we dan verder dan dat willen dan zal dat er vanzelf uit op gaan bloeien.
Dit lijkt mij echt een heel leuk idee. We kunnen op een terras pauzeren en elkaar alles vragen wat wij van elkaar zouden willen weten als het via deze weg tussen ons klikt. Zou jij daar zin in hebben om dit samen met mij te doen?
Sommige jongens zeggen ik wil je, maar rennen weg als iets moeilijk wordt en kommen dan terug als het nier meer nodig is. De jongens die echt vriendjesmateriaal zijn, zullen daarentegen niet zo bang worden van dingen die misschien niet helemaal willen zoals het moet zijn.