Je wilt dat iemand gewoon naar je problemen luistert en zich beter voelt nadat je dat gedaan hebt, je hebt een vriend nodig of je wilt een relatie nastreven die verder gaat dan je vrienden. P. S. Ik ben vrij verlegen in berichten, dus aarzel eerst niet om het bericht te sturen. Ik zal antwoorden!
Je lust een biertje en je vind de kroeg ook leuk tijdverdrijf. En je bent realistisch en laat het ook graag merken in gesprekken. Je weet altijd wel iemand weer met beide benen op de grond te krijgen. En ook een luisterend oor kan je geven. Dus je goede en eigenschappen heb je op een rij.
Ik dacht aan een man die gewoon een spel is voor wat ik ook maar kan bedenken voor de lol! Ik weet dat je ook geïnteresseerd bent, maar je moet me vertellen wat je het liefste doet.
Je moet alleenstaand zijn omdat ik nooit in vals spelen geloofde. Ik ben hier om mezelf te vinden en om geen speelgoed voor iemand te zijn. Dus je moet weten hoe je me als vrouw moet respecteren.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Fe-Liene, 25 jaar · Emmeloord
Ik ben opgewonden voor die gene die tijd voor mij wilt vrij maken, Ik weet bijna zeker dat die man hier zit, de man die ik zoek,
Ellieh93, 24 jaar · Merchtem
Ben jij die geil een ondeugende man die het met mij gaat vieren? Ben jij die man die me het gevoel kan geven dat ik er echt toe doe
Vercouteren, 25 jaar · Lennik
een lekker neukertje..
David920122, 25 jaar · Overberg
Volgt
Omiomio, 25 jaar · Deurze
De hele dag door met seks bezig zijn dat lijkt jou wel wat. En dan niet alleen er aan denken, het echt daadwerkelijk doen! Jij