Ik houd van jongens die zachtaardig zijn, gezellig en die een schuchtere meid als mij wel aandurven. Ik zou graag een partner willen hebben die mij gelukkig zou kunnen maken en waar het fijn bij is om mee samen te zijn. Zonder verplichtingen.
Je moet alleenstaand zijn omdat ik nooit in vals spelen geloofde. Ik ben hier om mezelf te vinden en om geen speelgoed voor iemand te zijn. Dus je moet weten hoe je me als vrouw moet respecteren.
Vind je het ook leuk om gewoon met iemand te gaan daten en beter te leren kennen? Ik weet niet waar jij van houdt natuurlijk maar ik sta ervoor open, zelfs als het om voetbal gaat hihi. Nou stel je maar voor aan me en wie weet!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
AliceV, 24 jaar · Grimbergen
Ik hoop degene te vinden die me, vooral in bed, goed zal laten voelen. Wil je dat het speciaal voor ons wordt? Ik zal alles voor
NathalyM, 25 jaar · Taarlo
Zoals ik al vermeld heb vind ik het prettiger om elkaar te leren kennen via een persoonlijk gesprek omdat we op die manier erachter
Little Leintje, 24 jaar ·
Nou, ik hoop dat er leuke jongens zijn :p Andere social media sites vond ik niet zo, dus hoop hier leuke mensen te ontmoeten.
SjemmaSingle, 24 jaar · Havelte
je moet tussen de 18 en 27 zijn, goed verzorgd en geschoren en een goed uiterlijk hebben.
BabyFaceXX, 24 jaar · Nieuwdorp
Ik zou graag een man ontmoeten die openstaat voor verschillende culturen, een man die ook open van geest is, om deel te nemen
SportingBabe, 25 jaar · Bergen op Zoom
Waar zou jij aan moeten voldoen? Als je maar lekker snel opgewonden en sexy bent, dan ben ik al snel helemaal tevreden. Dus
WieBenIk, 25 jaar · Arnhem
Leuk, cool, grappig, slim en lief. De rest merk ik later dan wel.