Natuurlijk zou ik willen dat mijn man sterk en vriendelijk is, als man en als een persoon. Ik denk dat alle vrouwen willen dat hun man zo is, dus ik ben er niet speciaal in. Ik wil dat mijn man alles met me deelt en in de eerste plaats mijn vriend is. Ik wil met hem praten en al mijn gedachten en standpunten vertellen. Ik wil dat hij mijn persoonlijkheid niet alleen het lichaam waardeert
Ben jij ook wel ondernemend en zie je een stedentrip wel zitten? Dan kunnen we later nog eens een verre reis maken. Ik wil graag een leuke ondernemende man leren kennen en op die manier samen die dingen doen die we leuk vinden.
Je bent zelfverzekerd en lief, romantisch en goed in bed. Je hebt de ballen om gewoon eerlijk te zijn. Verder ben je een zorgzame en lieve partner voor langere tijd. Een leugentje om bestwil kan echt weleens maar erger moet niet het geval zijn.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Renske1993, 24 jaar · Leeuwarden
Volgt
MonteBella, 24 jaar · Den Haag
Heb jij interesse in mij laat een gezellig berichtje achter en wie weet krijg je wel een berichtje terug X
Elfie19920107, 25 jaar · Oostende
Een man die openstaat voor een seksrelatie
Fens1, 25 jaar · Kraainem
Ideale relatie is om samen te leven met een man in een enkele klokcyclus, om de steun een geliefde te voelen. Ik waardeer in
MannonBel, 24 jaar · Izenberge
Een leuke date, we zien wel hoe het afloopt. Dus misschien wel voor meerdere keren. lekker uit eten, bioscoop of gezellige
Em Mah , 24 jaar · Kraggenburg
Als je me een goed gevoel kunt geven, zal ik ervoor zorgen dat je van me gaat genieten en van alle dingen die ik voor je kan doen.
Bella512, 25 jaar · Swifterbant
Als je me een goed gevoel kunt geven, zal ik ervoor zorgen dat we gaan genieten van de dingen die we voor elkaar kunnen doen.
SweetSalma, 25 jaar · Schokland
Spontaan en je moet goed gekleed door het leven gaan