Natuurlijk zou ik willen dat mijn man sterk en vriendelijk is, als man en als een persoon. Ik denk dat alle vrouwen willen dat hun man zo is, dus ik ben er niet speciaal in. Ik wil dat mijn man alles met me deelt en in de eerste plaats mijn vriend is. Ik wil met hem praten en al mijn gedachten en standpunten vertellen. Ik wil dat hij mijn persoonlijkheid niet alleen het lichaam waardeert
Je hebt veel tijd vrij zodat we elkaar regelmatig kunnen ontmoeten om samen leuke dingen te beleven. Denk maar aan een filmpje meepikken of samen wat gaan drinken. Ik wil de stad leren kennen en zoek iemand die mij daar met plezier mee wil helpen!
Een man die er wel wat moeite voor wil doen om mij te leren kennen en niet gelijk bij de eerste de beste tegenslag afhaakt. Lol maken daar moet je ook van houden. Als je een beetje gek bent dat vind ik helemaal niet erg want dan passen we goed bij elkaar.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
LeonaUit93, 24 jaar · Eemshaven
Jij bezit vurigheid en passie in jouw hart. Als ik voor jou zou staan zou jij ook direct weten hoe het aan te pakken met mij. Mag
SolangeeX, 25 jaar · Eefde
Zo geil dat je overal en soms seks met me zou willen hebben, een leuke en heel zachte maar een beetje ruige liefhebber!
Little Criminal, 24 jaar · Amsterdam
volgt
Funky Girl Chloe, 24 jaar · Eibergen
Ik ben vrijgezel, niet op zoek om het te veranderen, maar wil wel discretie. Je moet een mooie plek voor ons hosten om elkaar
Bella1903, 24 jaar · Rotterdam
Kun je me vullen? Ik ben zo in het kennen van een hete vent die me gelukkig en tevreden zal laten voelen. Wat zou je doen als ik
Frdriique, 24 jaar · Herent
Ik ben hier om kennis te maken met een interessante, vriendelijke, eerlijke en oprechte man, die vrouwen blij kan maken.
Mayon1992, 25 jaar · Bunsbeek
Ja over jou, ik val niet echt op een bepaald type man. Ik denk dat de klik er gewoon moet zijn, en die hoop ik hier te vinden.
Schatje, 25 jaar · Roermond
een lieve jongen die gek is op stappen en dansen... het lijkt me ook heel leuk om een keer te gaan reizen...