Zou je graag met me willen vrijen? Dat is de reden waarom ik hier ben. Ik heb wat aandacht van een gespierde man nodig. Ik moet wild en gek worden. Wil je die voor mij zijn?
Een gezellige man gezocht voor leuke afspraakjes, wat eten, uitgaan of gewoon lekker kletsen tijdens een wandeling. Op zich zoek ik geen relatie maar niets is uitgesloten toch?
Je lust een biertje en je vind de kroeg ook leuk tijdverdrijf. En je bent realistisch en laat het ook graag merken in gesprekken. Je weet altijd wel iemand weer met beide benen op de grond te krijgen. En ook een luisterend oor kan je geven. Dus je goede en eigenschappen heb je op een rij.
Ik vind het niet erg als je niet single bent, maar ik wil het grootste deel van je aandacht hebben als we samen zijn. Zou nergens op slaan als je denkt dat er ergens iets mis is als je bij me bent, en ik zal er alleen maar geïrriteerd door raken.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Gabrryella, 25 jaar · Oud-Beijerland
Wil je een geweldig en met een goed gesprek Als u op zoek bent naar de juiste. U bent op zoek naar aansluitingen, veeg naar links,
Knappe Kell, 24 jaar · Bakkeveen
Hihi, hoe gaat dat mega ouderwetse liedje over die bedstee nou? ;-) Maar ben nog wel vriendje-loos dus...
Jilly3337, 25 jaar · Almere
Ik zoek niet iets specifieks in iemand. Wat ik wel zoek is iemand met wie ik zowel lichamelijk als geestelijk dingen kan delen.
BabyFaceXX, 24 jaar · Nieuwdorp
Ik zou graag een man ontmoeten die openstaat voor verschillende culturen, een man die ook open van geest is, om deel te nemen
DMGirl, 25 jaar · Bergen
Durf je met mij te flirten?
Rowenasingl1992, 25 jaar · Oostham
Sympathiek en spontaan. Dat vind ik belangrijke eigenschappen. Hoe je eruit ziet of hoe oud je bent is gewoon bijzaak. Ben
Princes N, 24 jaar · Nieuw-Dordrecht
Ik hoop dat jij niet moe wordt van een vrouw die graag mooie en leuke selfies neemt. Des te eenvoudiger het voor ons samen kan
FayyLeeyy, 24 jaar · Herderen
Ik weet zeker dat dit het begin is van iets geweldigs voor ons. Ik ben enthousiast over de dingen die we kunnen doen als we samen