Dit is dus een duidelijke oproep voor sex en ja wat zoek ik dan? Ik sta open voor contacten met een man, een vrouw en als jullie een leuk stel zijn en jullie hebben een leuk feestje dan sluit ik graag aan. De mensen die ik wil ontmoeten moeten echt geil zijn en niet van die mensen die een grote mond hebben maar uiteindelijk niets weten te presteren.
Als je sex zoekt ben je nu het verkeerde profiel aan het lezen, zoek je een mail vriendschap voor een goed gesprek en in een later stadium een keer uitgaan of wat eten ergens, stuur me gerust een mailtje.
Ik zoek een leuke man die wel een klein beetje geduld heeft om mij uit mijn schulp te laten kruipen. Maar onder dat verlegen buitenkantje zit wel een super meid die lekker kan kletsen en die juist wel heel druk en uitgelaten kan zijn. Durf jij het aan?