Geniet jij ook zo van het leven maar wil je dit het liefst doen met een leuke en lieve vrouw om je heen? Ik hoop dat we snel kennis met elkaar kunnen maken want ik wil niet heel lang meer rondklooien... Ben je stoer en niet op je mondje gevallen?
Ik vind het niet erg als je niet single bent, maar ik wil het grootste deel van je aandacht hebben als we samen zijn. Zou nergens op slaan als je denkt dat er ergens iets mis is als je bij me bent, en ik zal er alleen maar geïrriteerd door raken.
Nieuwsgierig, leergierig, ontdekkend, ambitieus, doelgericht, lief, knap, je hebt gewoon de X factor! Je bent spontaan in de omgang met mensen en maakt makkelijk vrienden maar dat betekent niet voor jou dat je bevriend bent met iedereen. Je staat klaar voor een ander en houdt van plezier maken. Misschien
Je zou heel blij moeten zijn als je bij me bent, me blij met je laten voelen, me iets vertellen over wat we samen kunnen doen. Ik vind het leuk om plezier te maken, dus je moet me daarheen brengen!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
SweetGiina, 24 jaar · Gaasbeek
Ik hou van iemand met normen en waarden, toewijding en doorzettingsvermogen. Je bent gericht, praktisch en goed luisterend.
BarChickie, 25 jaar · Vlaardingen
Hou jij van een feestje en val jij op blond ha ha ha.
Robin1410, 25 jaar · Delwijnen
Woman on top ook lekker, maar heb je ook zin in meerdere standjes neuken? Ik weet zeker dat we echt lekkere dingen gaan doen.
Rowenasingl1992, 25 jaar · Oostham
Sympathiek en spontaan. Dat vind ik belangrijke eigenschappen. Hoe je eruit ziet of hoe oud je bent is gewoon bijzaak. Ben
Gentssletje, 25 jaar · Gent
volgt
Slodderstaart, 24 jaar · Amsterdam
Je bent op zoek naar iemand die niet zo standaard is? een beetje net dat anders heeft en doet als die 100 mensen in de bus whaha
Gabberchicka, 25 jaar · Luttelgeest
Ik zoek ene normale jongen die een beetje stoer is, maar ook lief.
BackforMore, 24 jaar · Haskerdijken
Gaan we het echt laten gebeuren als het aan mij ligt wel. Ik wil graag de nacht samen doorbrengen en dat is wat ik nu wil. Ik heb