Het is niet oz lang uit met mijn voormalig vriend, maar ondanks mijn drukke bestaan, vind ik het echt vervelend om lang alleen te zijn. Nu heb ik veel vriendinnen over de vloer, of zit ik veel op internet, maar komt natuurlijk nooit bij een leuke vent. gezellig mee praten, daten, samen tv kijken enz. Beetje sportief en lekker uitziend! Dan kom je al een heel eind bij mij!!
Jij hoort hier de expert te zijn. Jij weet precies wat je doet en moet doen bij mij en je begint langzaam op te bouwen. Jij hebt een erg fijne manier om met vrouwen als mij om te gaan!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Aliiih, 25 jaar · Deventer
Een sterke man die bij mij kan zijn wanneer ik seks met iemand wil hebben! Ik vind het leuk om meer te leren, dus ik wil graag meer
Kittyy, 24 jaar · Oosteind
Jij voel je ook wat verloren als single en je vind mij wel leuk genoeg om te proberen of meer dan hele goede vrienden kunnen worden.
JustaBoo, 25 jaar · Gent
Ik zou denk ik hier wel veel makkelijker iemand kunnen vinden met wie ik wel alles kan doen en delen. Misschien ben jij die persoon
Ariacc, 24 jaar · Ruurlo
Ben je een aardige man die graag leuke dingen doet voor de vrouw met wie je bent? Ben je opgeruimd, laat je anderen glimlachen?
ToppertjeHeet, 25 jaar · Meppel
Jij zoekt mij :-)
Trude19921013, 25 jaar · Mettekoven
Op zoek naar een lieve en romantische, tikje gestoorde vriendin. Zelfstandig zijn of willen gaan worden op korte termijn,
Gigigii, 25 jaar · Alphen aan den Rijn
Ik wil gewoon ondeugende en intieme ontmoetingen waarbij we ons helemaal los kunnen laten, geen verplichtingen, geen eisen
PerfectMatch 1, 24 jaar · Meedhuizen
Ook sta ik open voor een knusse avond op de bank natuurlijk. Verlang je daar ook na?