Misschien kun jij mij wel een beetje wegwijs maken. Of je weet zelf ook niet hoe alles werk, dan moeten wij elkaar maar begeleiden en dan komt dat vast goed.
Een man die er wel wat moeite voor wil doen om mij te leren kennen en niet gelijk bij de eerste de beste tegenslag afhaakt. Lol maken daar moet je ook van houden. Als je een beetje gek bent dat vind ik helemaal niet erg want dan passen we goed bij elkaar.
Ik wil een man ontmoeten met sterke humanistische eigenschappen die in staat is om een mens te blijven, wat het ook zou kunnen zijn. Ik heb een man nodig die tot het einde bij me is.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
JacQ920729, 25 jaar · Tessenderlo
Ook al een beetje aan het bedenken wat te gaan doen met je leven, en geen zin meer om een relatie te nemen om een beetje aan je sex
Kittyy, 24 jaar · Oosteind
Jij voel je ook wat verloren als single en je vind mij wel leuk genoeg om te proberen of meer dan hele goede vrienden kunnen worden.
Yourdemisegirl, 25 jaar · Bredene
Ik ben opzoek naar iemand met de zelfde interesses als mij met muziek bezig zijn en veel interesses in tattoos en piercings
Kusje Marianne, 24 jaar · Waddinxveen
Lekker vrij(gezellig). Iemand die niet direct in het diepe wilt springen maar nog wilt genieten van het pootje baden. Uiterlijk
-X-Vivian-X-, 25 jaar · Lommel
Ik val op mannen een mooi hart van binnen. Dus geen man die eruit ziet als een eikel want dat is dan ook meestel zo! Ik ben echt
BuenaJuta, 24 jaar · Diever
We kunnen ook ondeugend zijn als we tijd hebben. Ik weet zeker dat dit het begin zal zijn van iets geweldigs en leuks voor ons.
Lina2212, 24 jaar · Goirle
Ik heb zoveel liefde te geven en wil dat ook gaan doen aan de juiste lieverd. Nu snap ik wel dat ik hiervandaan niet snel iemand
Knettergeil, 24 jaar · Veenendaal
Een lang voorspel waarbij wij beide van standje 69 genieten is echt belangrijk voor mij. IK wil genomen worden en ook geven.