Het is niet oz lang uit met mijn voormalig vriend, maar ondanks mijn drukke bestaan, vind ik het echt vervelend om lang alleen te zijn. Nu heb ik veel vriendinnen over de vloer, of zit ik veel op internet, maar komt natuurlijk nooit bij een leuke vent. gezellig mee praten, daten, samen tv kijken enz. Beetje sportief en lekker uitziend! Dan kom je al een heel eind bij mij!!
Lijkt me super cool om samen met de motor weg te gaan. Misschien ooit wel echt ermee op vakantie, dat lijkt me helemaal geweldig. Tentje mee en vrijheid blijheid, tof toch?!
Ik wil seks en lange seks is wel een must voor me. Ik hou daarvan en wil daar werk van maken.Want hoe langer de seks duurt hoe intenser dat word en dat is precies wat we willen?