Nieuwsgierig, leergierig, ontdekkend, ambitieus, doelgericht, lief, knap, je hebt gewoon de X factor! Je bent spontaan in de omgang met mensen en maakt makkelijk vrienden maar dat betekent niet voor jou dat je bevriend bent met iedereen. Je staat klaar voor een ander en houdt van plezier maken. Misschien met mij?
Ik zoek iemand waarmee het direct klikt, die een beetje van dezelfde dingen als mij houd. Iemand die graag uitgaat maar ook gezellig in de zetel kan zitten. iemand waar ik serieuze gesprekken en leutige gesprekken mee dan voeren. als je iets wilt weten over mij vraag gerust en ik zal je vraag beantwoorden.
Ik vind het niet erg als je niet single bent, maar ik wil het grootste deel van je aandacht hebben als we samen zijn. Zou nergens op slaan als je denkt dat er ergens iets mis is als je bij me bent, en ik zal er alleen maar geïrriteerd door raken.