Medelijden met mij hoef jij echt niet te hebben hoor. Daarvoor heb ik het niet geschreven, alleen maar om kort een beeld te krijgen van hoe mijn leven er tot nu toe uit gezien heeft. Ook jij hebt jouw verleden, daar mag ik graag naar luisteren maar dan wel in het echt niet via een beeldscherm.
Je hebt net als ik ook veel tijd in de zomermaanden en wilt deze op een toffe manier doorbrengen met dingen die ik heb opgenoemd. Als je zelf nog een voorstel hebt, is dat meer dan welkom.
Heel veel seks en nog meer genieten, daar heb ik veel zin in. Want ik heb altijd wel zin in seks. Buiten kan het ook super lekker zijn. Genoeg keuze dus, heb jij zin?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
SENiiORiiTA--, 25 jaar · Rotterdam
volgt
ChocoFreak, 24 jaar · Ramskapelle
Niet al te opvallende jongen, maar iemand waar ik gezellig mee kan kletsen
Doggie Luvv, 24 jaar · Kampen
Een aantrekkelijke kerel die niet rookt en geen drank drinkt. Iemand die lief en begripvol is. Ik heb iemand nodig die tijd
Purplestar, 24 jaar · Apeldoorn
Dit komt er nog aan :)!
Maureen 19, 24 jaar · Gent
Jouw leeftijd of uiterlijk is van minder belang, als je maar verzorgd bent en mij gelukkig kan maken....
LeslieCan, 25 jaar · Slochteren
Ik hoop dat je lief, zorgzaam en hartstochtelijk met me kunt zijn. Als je die kunt zijn, ben ik er vrij zeker van dat we zullen
Sweet-Velma12, 24 jaar · Edam
Eigenlijk best wel tevreden met mijn leventje maar toch die lieve vriend aan mijn zijde is meer dan welkom.
Pussymoneyweed, 25 jaar · Bovensmilde
Geil en een lekkere tong en pik, klinkt dat als jou?