Een onafhankelijke kerel die van reizen houdt, omdat ik zelf ook graag en veel wil gaan reizen. Het zou mooi zijn als wij van de wereld ons speelterrein zouden kunnen maken toch? Zou jij dat met mij willen gaan doen? Jij hoort dan natuurlijk wel enigszins avontuurlijk ingesteld te zijn en je bent tevens ook een betrouwbaar persoon.
Jij hoort hier de expert te zijn. Jij weet precies wat je doet en moet doen bij mij en je begint langzaam op te bouwen. Jij hebt een erg fijne manier om met vrouwen als mij om te gaan!
Een man die er wel wat moeite voor wil doen om mij te leren kennen en niet gelijk bij de eerste de beste tegenslag afhaakt. Lol maken daar moet je ook van houden. Als je een beetje gek bent dat vind ik helemaal niet erg want dan passen we goed bij elkaar.