Ik zoek een lieve man die gezellig samen met mij dingen wil doen maar het ook niet erg vind om apart van elkaar dingen te doen bijvoorbeeld met vrienden of vriendinnen. Spreekt dit jou aan?
Jij hoort hier de expert te zijn. Jij weet precies wat je doet en moet doen bij mij en je begint langzaam op te bouwen. Jij hebt een erg fijne manier om met vrouwen als mij om te gaan!
Ik zoek iemand waarmee het direct klikt, die een beetje van dezelfde dingen als mij houd. Iemand die graag uitgaat maar ook gezellig in de zetel kan zitten. iemand waar ik serieuze gesprekken en leutige gesprekken mee dan voeren. als je iets wilt weten over mij vraag gerust en ik zal je vraag beantwoorden.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Zoekrelatie, 24 jaar · Bakkeveen
Dat je gewoon bent en met twee woorden spreekt en dat je altijd U zegt haha. Nee hoor zo ben ik zelf ook niet echt en geloof dat
PC114, 24 jaar · Wierden
Ik ben een geweldige persoon, dus ik heb iemand zoals ik nodig. Ik heb iemand nodig die onvoorwaardelijk van me houdt. Ik ben
SillyKimmy, 25 jaar · Hamme
Mja, hoe jij moet zijn? Net zo gek als ik, dat zou al een heel goed begin zijn. Het is niet mijn bedoeling het met jou te hebben
Marlena-x, 25 jaar · Hardenberg
ik zoek een leuke jongen waar ik mee kan lachen en niet te klein is:$
BarrthaX92, 25 jaar · Almere
Je stuurt me maar een bericht en vertel me waar jij aan denkt. Je bent begrijpend en zorgzaam
Ange, 24 jaar · Amsterdam
Dancetrance, 25 jaar · Zaandam
Jij bent een leuke vent die met mij een avondje wil gaan stappen, terrasje pakken, biertje/ wijntje erbij. En als je nog van
XxX Fleur XxX, 25 jaar · Langemark
Eigenlijk is het de man die de vrouw zou moeten aanspreken, maar ik doe dat liever andersom :) Meer omdat ik geen geduld heb.