Je bent vrij gemakkelijk in de omgang en je bent iemand die voor zichzelf kan zorgen. Ik denk dat ik op zoek ben naar een onafhankelijke persoon, zodat er op de lange termijn geen complicaties zullen zijn. Dat is als we besluiten dit regelmatig te maken
Hoe kan ik dat van jou zeggen, ja ik val op verzorgde jongens, jongens die niet alleen voor uiterlijk gaan maar ook het innerlijk belangrijk vinden want als het klikt moet je het tenslotte lang met mij volhouden;)
Je lust een biertje en je vind de kroeg ook leuk tijdverdrijf. En je bent realistisch en laat het ook graag merken in gesprekken. Je weet altijd wel iemand weer met beide benen op de grond te krijgen. En ook een luisterend oor kan je geven. Dus je goede en eigenschappen heb je op een rij.