Een man die er wel wat moeite voor wil doen om mij te leren kennen en niet gelijk bij de eerste de beste tegenslag afhaakt. Lol maken daar moet je ook van houden. Als je een beetje gek bent dat vind ik helemaal niet erg want dan passen we goed bij elkaar.
Je hebt net als ik ook veel tijd in de zomermaanden en wilt deze op een toffe manier doorbrengen met dingen die ik heb opgenoemd. Als je zelf nog een voorstel hebt, is dat meer dan welkom.
Ik wil mijn leven delen met een vriendelijke, positieve en interessante man. Met hem wil ik me beschermd en geliefd voelen, en ik wil hem de gelukkigste man van de hele wereld maken.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Mistress Sophie, 25 jaar · Enschede
volgt
SexNeeded P, 25 jaar · Maarssen
Een jong ding dat bruist van de energie? Daar zeg jij geen nee tegen. Je doet het graag op verschillende manieren, en weet je,
Fuckajax, 24 jaar · Leek
volgt
Elvin4u, 24 jaar · Eenrum
someone with caring,someone with caring,someone with caring,someone with caring,someone with caring,someone with
CarolineP, 25 jaar · Markelo
Gewoon iemand met wie ik kan praten en lachen, en natuurlijk zou ik het niet erg vinden om samen op een leuke date te gaan en misschien
Sexycelly, 25 jaar · Sliedrecht
ik ben altijd wel in voor een leuk praatje als het maar normaal blijft
Lovemybody, 24 jaar · Lelystad
Ik vind het lekker als je glad geschoren bent van onderen. Het gaat er voor mij om dat wij lekker gaan genieten samen!
PoesjeMauwd, 24 jaar · Amsterdam
Ik zoek een man die een beetje kan koken, ik kan het niet