Ja wat zoek ik? Een gewone normale man, die ook van het leven geniet en die weet wat hij wil. We hoeven elkaar niet direct te claimen of zoiets, ik wil het eerst gewoon gezellig maken. Dat moet toch wel lukken? ;-) Samen op stap, hapje gaan eten of zoiets, als we maar lol hebben.
Zoek je ook puur en alleen seks en mag ik je daar voor verleiden? Ik ben daar wel zo gek op en heb zin om compleet los te gaan. Die seks daar ben jij ook dol op?
Je lust een biertje en je vind de kroeg ook leuk tijdverdrijf. En je bent realistisch en laat het ook graag merken in gesprekken. Je weet altijd wel iemand weer met beide benen op de grond te krijgen. En ook een luisterend oor kan je geven. Dus je goede en eigenschappen heb je op een rij.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
DoriseD, 25 jaar · IJsselham
Ik weet dat dit het begin van goede dingen voor ons gaat zijn. Ik geloof dat we iets hebben dat ons het gevoel geeft dat ik er speciaal
ALPHA, 25 jaar · Alphen aan den Rijn
Leuk en schoon, weet van geen ophouden en komt niet al klaar bij het zien van een kut.
F4iry-Alm4, 24 jaar · Laren
Maar ik zou het wel graag willen om contact te krijgen met een leuke jongen. Wil jij wel contact met mij?
Meeegan, 25 jaar · Hoeleden
Ik ben op zoek naar een behulpzame man die mijn lichaam wil aanraken om een warme lotion aan te brengen en er ook van houdt om
Smily10001, 24 jaar · Kumtich
Ben jij die man die mij aan het lachen maakt, een heerlijke tijd samen wilt hebben. Maar ook in bed lekkere dingen wilt uitproberen?
Lyrahh, 25 jaar · Amersfoort
Als je denkt dat je me een speciaal gevoel gaat geven, denk ik dat we de kans krijgen om samen te zijn. Word je daar nu opgewonden
Doosje21, 25 jaar · Waalwijk
Tjaaaa
Gigigii, 25 jaar · Alphen aan den Rijn
Ik wil gewoon ondeugende en intieme ontmoetingen waarbij we ons helemaal los kunnen laten, geen verplichtingen, geen eisen