Eigenlijk ga ik hier helemaal blanco in en heb ik dus echt niet een hele waslijst hoe de ideale man voor mij zou moeten zijn. Eigenlijk maar 1 ding, doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg.
Ook serieus en op zoek naar de liefde. In ieder geval een rustig type wat het leuk vindt om dingen te ondernemen. Dit kan ook buiten de kroeg haha. Ik vind het fijn als iemand goed kan luisteren en van knuffelen houdt.
Veel seks en veel genieten dat is precies wat ik graag wil. Ik hou van de beste seks en ga er ook voor. Hoe dan ook is dat een must voor mij. Ik zou het te gek vinden om elkaar lekker te ontdekken en te doen wat we fijn vinden.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
HoningBijt, 24 jaar · Driehuis
Ik zoek een leuke jongen die lekker zichzelf is en waar ik ook mezelf kan zijn... lief, knuffelig, beetje sexy mag wel ;)
FirstClass15, 24 jaar · Opvelp
de man die ik probeer te vinden, is het soort man dat mij echt wil, me gelukkig maakt, een man die letterlijk een groot hart heeft
HappyThoughts, 24 jaar · Lommel
Een ervaren man, die niet alleen aan zijn eigen denkt, maar het een vrouw ook leuk en spannend wil maken. Die wil experimenten
Tanybirtt, 24 jaar · Steenokkerzeel
Soms kan ik een beetje kieskeurig zijn, sorry !! Maar ik geef alleen het beste van mezelf, toch heb ik het volste recht om ook
ZZ0e, 24 jaar · Emmen
Hallo weer, nou, mijn ideale man zou dus een nette man zijn die goed gedefinieerd kan zijn in wat hij wilt en wilt bereiken.
FantasyMe, 24 jaar · Zierikzee
echt geen serieus type, je mag wel ouder zijn maar niet een gast in pak of zo'n studente nerd :p
Dinie, 24 jaar · Zwolle
Wie oh wie ben jij????
PinkxThex, 25 jaar · Almkerk
Ik begin volgende week weer met naar de sportschool te gaan. Zou graag iemand hebben om mee te gaan of open staat voor het krijgen