Jij bent rustig en je hebt alles altijd in de hand. Je houdt van uitgaan en gezelligheid, lekker uit eten, drankje erbij. Maar je vindt het ook heerlijk om thuis op de bank een filmpje te kijken.
Ik vind het leuk om meer met je te doen als je zo ervaren genoeg bent dat je weet wat ik wil en nodig heb. Je moet me gewoon beter laten voelen en me helemaal opnieuw plezieren!
Als je bereid bent me een goed gevoel te geven, heb je daar het voordeel van. Heb je wat nodig is om me hier goed te laten voelen? Laten we samen geweldige dingen doen.
De man die ik echt leuk vind is geen jongen meer. Maar echt een man. Ik val niet op mannen die geen toekomst beeld hebben. Ik hoop dan ook een man te vinden die werkt, en ook een toekomst beeld heeft voor zich. En elkaar leren kennen natuurlijk.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Dannia, 25 jaar · Rotterdam
I hope you send me a sweet email with what you want exactly and with me, as I said, I am a lot and am now already four weeks sexless!
EmmyBee, 24 jaar · Nieuwstadt
Ik hoop hier iemand te vinden die bij me zal zijn als ik hem nodig heb. Ik ben er zeker van dat we iets geweldigs voor ons zullen
Isla2u, 25 jaar · Hillegom
Ik ben niet geïnteresseerd in een date met iemand in een relatie, want dat is gewoon raar en gemeen. En sorry, ook geen
Yours Gracie, 25 jaar · Haarlem
Heb een leuke baan, en leuke hobbie’s. Nu nog een leuke man.
JASmint, 24 jaar · Castricum
geen idee!
Lina2212, 24 jaar · Goirle
Ik heb zoveel liefde te geven en wil dat ook gaan doen aan de juiste lieverd. Nu snap ik wel dat ik hiervandaan niet snel iemand
Mmmarria, 24 jaar · Beernem
Geen verplichtingen maar puur plezier. Als we niet van denken houden, zullen we het gewoon zeggen. Ik hoop dat jij de man bent
Arr-iana, 24 jaar · Nieuwdorp
Gewoon ontspannen en het verliezen. Ik ben je meisje dat je me kunt berichten. Ik hoop dat iemand het zal doen, of ik zal weer