Leuke man die net als ik graag nog wat moois van zijn leven wil maken. Sex hoort daar wat mij betreft ook bij. Mijn man en ik hadden een goed sexleven. Geen extreme dingen maar toch wel een paar keer per week sex. Eisen over hoe je er uit moet zien heb ik niet. Ieder mens heeft zijn charme.
Zoek je ook puur en alleen seks en mag ik je daar voor verleiden? Ik ben daar wel zo gek op en heb zin om compleet los te gaan. Die seks daar ben jij ook dol op?
Je lust een biertje en je vind de kroeg ook leuk tijdverdrijf. En je bent realistisch en laat het ook graag merken in gesprekken. Je weet altijd wel iemand weer met beide benen op de grond te krijgen. En ook een luisterend oor kan je geven. Dus je goede en eigenschappen heb je op een rij.