Ik houd van jongens die zachtaardig zijn, gezellig en die een schuchtere meid als mij wel aandurven. Ik zou graag een partner willen hebben die mij gelukkig zou kunnen maken en waar het fijn bij is om mee samen te zijn. Zonder verplichtingen.
Je lust een biertje en je vind de kroeg ook leuk tijdverdrijf. En je bent realistisch en laat het ook graag merken in gesprekken. Je weet altijd wel iemand weer met beide benen op de grond te krijgen. En ook een luisterend oor kan je geven. Dus je goede en eigenschappen heb je op een rij.
Ik hoop dat jij een romantisch individu bent. Zou jij mij goed kunnen laten voelen als wij elkaar zouden gaan ontmoeten? Ik wil dat je mijn geweldige man wordt! Laten we dit dus snel realiteit gaan maken.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
NeedLOve2, 24 jaar · Lieferinge
Ik heb gewoon een man nodig die liefhebbend is, zorgzaam., Gevoel voor humor, groot verantwoordelijkheidsgevoel en soms
Metfaymee, 25 jaar · Boornzwaag
x
Julia2008, 25 jaar · Stavenisse
Jij bent de volgende in de rij, mijn vriend. Je bent een vriendelijke, extraverte persoon. Je bent geschoold, goed voorkomen
Zeemeermeid, 25 jaar · Roeselare
Een geile bink die weet hoe het is om een vrouw te verwennen. Die goed is met zijn tong en die niet zo heel preuts is.
Emilydategraag, 25 jaar · Maastricht
Ik zoek een man die mij dingen wil leren op sex gebied. Dan denk ik aan bepaalde standjes die niet gewoon zijn, ik hou wel van
DeGabriella, 24 jaar · Leuven
Iemand om plezier mee te maken en geen geheimen voor mij zal achterhouden. Ik hou er wel van als jij een beetje gevoel voor humor
Valentiiina, 24 jaar · Zaandam
Seks is niet alleen bestemd voor de slaapkamer, nog plekjes genoeg waar het véél spannender is. Gewoon doen